Zařizujete obývací pokoj a hledáte pohodlnou sedací souprava pro celou vaší rodinu? Chcete-li si dopřát luxus a zvelebit svůj obývací pokoj, vyberte si rohovou sedací soupravu. Její největší předností je praktičnost, líbivý vzhled, komfort, ale i spousta místa pro početnou rodinu.  V posledních letech jsou u Vás zákazníků nejoblíbenější rohové sedačky i z důvodu cenového.

odessa-i-rohova-sedaci-souprava-

Můžete si je vybrat v látce, kůži nebo eko-kůži, rozkládací nebo s úložným prostorem. Široký výběr barev a rozměrů! Vybere si opravdu každý.

Představitelem kategorie rohových sedacích souprav je i exkluzivní rohová sedačka ODESSA, kterou si můžete vybrat z více barevných provedeních, kde sedáky s opěráky jsou látkové a korpus je vyroben z kvalitní eko-kůže, což je levnější alternativa přírodní kůže, která se ji svými vynikajícími vlastnostmi v mnoha ohledech vyrovnává. Svým vzhledem je od sebe ani nerozeznáte. Jedná se tedy o umělou kůži, kterou mohou používat i zatvrzelí ochránci přírody. 

odessa-i-rohova-sedaci-souprava-tt

Jedná se o velkou rohovou sedací soupravu, která Vám poskytne dostatečný prostor pro sezení celé rodiny, pohodlné ležení i relaxaci. Sedačka je souměrná a obě strany jsou dlouhé 275cm. Pro maximální pohodlí při sezení na této sedací soupravě ji výrobce vybavil polohovacími opěrkami a područkami. Polohovat je můžete ve více polohách, čímž docílíte požadované opory a tím i pohodlí. 

odessa-i-rohova-sedaci-souprava-jj

Sedací souprava ODESSA je samozřejmě i rozkládací a po rozložení vznikne lůžko o velikosti 120x200cm. Pod nerozkládacím dílem najdete i velký úložný prostor, který je tvořen zásuvkou. Tento prostor můžete využít  pro uložení deky, polštáře či dalších věcí, které chcete mít schované.

odessa-i-rohova-sedaci-souprava-kk

Tuto sedací soupravu máme vystavenou na některých našich prodejnách, pokud máte zájem si ji prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat a my Vám sdělíme, na které prodejně momentálně tuto sedací soupravu máme vystavenou.

1 komentář

  1. Dobrý den.Nikde nemohu najít rozměry rohové sedačky ODESSA a aspon přibližnou cenu nebo v jakém rozmezí se cena pohybuje.Děkuji za odpověd.

Comments are closed.