Špatný sex nemusí být vždy chybou muže. Často jsou na vině právě ženy, které kvůli nedostatku sebevědomí neumí otevřeně mluvit o tom co chtějí nebo nevědí, jak to dát najevo. Existuje ale řada dalších důvodů, proč vás sex s vaším drahým začíná nudit (a můžete za to právě vy!).

Chyba první: Pohodlné oblečení

Chápeme, že chcete nosit všechny ty pohodlné košilky, pohodlná pyžama, a proto je tak často nosíte. Ale upřímně, pokud chcete dát vašemu partnerovi v posteli spíše studenou sprchu, noste to klidně dál. Naopak pokud chcete váš intimní život okořenit, zbavte se tohoto pohodlného oblečení a naopak si pořiďte pěkné spodní prádlo nebo sexy noční košilku, která vám bude stejně pohodlná, ale navíc vašeho partnera pořádně rozpálí.

Chyba druhá: Nejste dominantní

Proč by měl neustále se sexem začínat vás partner? Je dobré se občas ujmout vedení. Rozhodně nečekejte, že váš partner bude žadonit o sex pokaždé, kdy na něj dostane chuť – muži si přejí, abyste občas převzaly iniciativu vy ženy a dokázaly jim, že po nich toužíte. Užijete si tak více zábavy a vašeho partnera potěšíte.

Chyba třetí: Kritika

Té je třeba se vyhnout za každou cenu. Nic totiž vašeho partnera nevytočí víc, než řeči o tom, co se vám nelíbí nebo co si rozhodně nepřejete, aby dělal. Naopak mu spíše říkejte, co se vám líbí, co vám je příjemně a v čem je skutečně dobrý – nebude pak mít důvod dělat to, co se vám nelíbí.

Takže, hodně mluvte, noste sexy spodní prádlo a to nejdůležitější – nebojte se být dominantní. Uvidíte, že váš sexuální život nabere lepší směr.

photosource: pinterest.com