Konečně se dočkali. Krásná modelka Chrissy Teigen a její partnet, zpěvák John Legend se stali rodiči. Na svět přivítali svoji prvorozenou dcerku, které dali překrásné jméno.

Holčička přišla na svět už minulý čtvrtek, vážila něco přes tři kilogramy a dostala jméno Luna Simone Stephens. Modelka tuto radostnou zprávu oznámila svým fanouškům prostřednictvím Instagramu, kam napsala: „Luno Simone Stephens, jsme do tebe tak moc zamilovaní! A unavení. Velmi unavení.“ O veselou zprávu se neváhal pochlubit také tatínek malé Luny: „Naše nová láska je tady! Luna Simone Stephens se narodila ve čtvrtek 14. dubna. Nemůžeme být šťastnější!“

Jedná se sice o první dítě slavného páru, ale ten se už pár dní po narození dcerky netajil, že do budoucna nechají svou rodinu rozrůst ještě o pár dalších členů. Samotná modelka se dokonce nechala slyšet, že by si přála mít minimálně tři děti.

V současné době pracuje John Legend na nahrávání nové desky a Chrissy se přes i počas těhotenství aktivně věnovala modelingu a focení. Objevila se například v nejnovějším vydání plakového speciálu Sport Illustrated, kam se dostanou jen ty nejžádanější modelky a pro každou z nich je fotit do tohoto magazínu určitá prestiž. Není divu, že si do něj mezi řadu jiných vybrali také Chrissy.

Gratulujeme páru!

Photosource: Fashinmodeldirectory.com