Pro někoho je pořizování výbavy pro miminko radostnou událostí a pro někoho to může být trošičku stres v obavách, že by se mohlo na něco zapomenout. Pokud i vám jde z toho všeho tak trochu hlava kolem, nevěště ji. Existuje plno praktických seznamů, kde najdete vše, co do takové základní výbavičky pro miminko patří a na co byste neměli zapomenout. Díky nim si můžete v klidu utříbit vlastní myšlenky a pustit se do radostného nakupování v ještě radostnějším očekávání.

Obstarávání všeho potřebovaného pro nového člena rodiny se v tom správném obchodu může změnit v radostnou událost bez obav. A vy si pak již budete užívat v klidu a pohodlí první dny ve dvou, které budou plné lásky a něhy.

Co by vám tedy doma nemělo chybět, když si přinesete vaše úžasné miminko domů z porodnice?

Samozřejmě je to kočárek a šátek nebo nosítko, to záleží na preferenci maminky či obou rodičů. Důležité je také vybrat autosedačku ze správné kategorie. Pro ty nejmenší je ideální takzvané vajíčko. Hodit se vám také bude dříve či později fusak do kočárku a fusak do autosedačky. Záleží na ročním období. Třeba v létě postačí zavinovačka. A pokud plánujete sem tam spávat mimo domov, nepostradatelná je také cestovní postýlka.

Dál si samozřejmě připravte několik sad pohodlného oblečení. Ideálním materiálem pro kojenecké oblečení je bavlna. Vše byste před prvním použitím rozhodně měli důkladně vyprat v nějakém šetrném pracím prostředku, který je vhodný pro jemnou dětskou pokožku. Oblečení volte podle ročního období, ve kterém vaše láska přijde na svět. Nesmí vám chybět body, dupačky, svršky, kalhoty, ponožky a taky čepičky.

Přebalování

Připravte si také všechno na přebalování. Zásobte se vhodnou velikostí plenek, nějakým kvalitním krémem na zadečky, přebalovací podložkou a košem na pleny s víkem. Ke kočárku můžete mít také přebalovací tašku. Mezi další nepostradatelné kojenecké potřeby patří i vhodná kosmetika, která bude pečovat o citlivou pokožku při koupání a po něm.

V klidu a pohodlí domova si můžete vybrat na e-shopu nasemimco.cz. Najdete zde vše od kojeneckého oblečení, přes kojenecké potřeby až po dětské hračky a dětský nábytek. A vaše miminko bude spokojené stejně tak jako jeho maminka.