Styl, moderní oblékání. To všechno touží ženy mít. Být oblečené moderně, krásně, stylově, nadčasově. Neznamená to však, že na sebe budete oblékat kousky podle nejnovější módy, budete utrácet statisíce za oblečení a vaše skříně budou přetékat. Nemusí toho být opravdu hodně. Chce to jen vědět, jak na to! Máme pro vás pár tipů.

Univerzální kousky

Stylové ženy na sebe obléknou jen to, co je dostatečně univerzální, pohodlné a vhodné zároveň. Mnohdy jde o ženy, které mají spoustu aktivit během dne a nemohou si dovolit převlékat, proto potřebují takové kousky, které mohou vzít na pracovní schůzku i schůzku večer s přáteli. Ne vždy proto nosí podpatky, protože běhají z místa na místo a během chvíle by je bolely nohy.

Nalíčí se, až se obléknou

Do poslední chvíle se totiž můžete rozmyslet, co si na sebe obléknete a jak potom řešit líčení, které se nebude hodit k tomu, co máte na sobě? Navíc je to i praktické, protože při oblékání vám může ulpět na oblečení make-up, rtěnka a podobně.

Jsou připraveny

Oblékají se tak, jak hlásí předpověď počasí, což znamená, že je nic nezaskočí. Díky hrozícím dešťům si na nohy neobujete plátěné tenisky nebo semišové lodičky, které se akorát zničí. Nebude vám ani zima, ale také ani horko.

Nosí jen pohodlné kousky

Takové, které jim musí perfektně sedět. Něco je škrábe, řeže, tlačí a podobně? Takové oblečení na sebe rozhodně nevezmou, protože během celého dne by myslely opravdu jen na to, jak se necítí pohodlně. Mnohdy přemýšlí i nad tím, jak se brzy převléknou do pohodlnějšího oblečení, což odvádí jejich pozornost.