Sedí s vámi v kanceláři skvělá žena, jíž byste chtěli udělat radost? Nebo chodíte na směny s úžasnou kolegyní, která vás vždycky podpoří a povzbudí, a tak byste jí to chtěli nějak vynahradit? Můžete investovat pár desítek korun, stovek, nebo ji potěšit úplně zdarma. Vždyť způsobů je spousta.

Udělat radost ženě není až tak složité. Většina z nich ocení už jen to, že jste se snažili. Samozřejmě záleží na tom, za co se jí chcete odvděčit. Pokud vám s něčím pomohla, jistě bude na místě třeba květina nebo jiný dárek. Jinak ale postačí, když jí budete nápomocní.

  1. Přineste jí něco sladkého

Čokoládu, zákusek, croissant, je to vlastně úplně jedno. Uspějete s čímkoliv, jestliže si tedy nějak extra nehlídá jídelníček či štíhlou linii. Sladkostí jí zpříjemníte den, přitom vás nebude stát ani moc peněz, ani práce. Stačí se jen cestou do práce stavit v pekařství.

  1. Nechte jí doručit květinu

Velkým zásluhám by měly odpovídat velké odměny a květinami žádnou ženu určitě neurazíte. Jestli vám přijde hloupé přijít ráno do práce s kytkou, využijte rozvoz květin až do kanceláře po celé ČR. Objednáte přes internet a pak už jen uvidíte, jak bude kolegyně překvapená, až jí kurýr doveze kytici.

  1. Kupte jí knihu

Aspoň za předpokladu, že ráda čte. Kniha jí vydrží dlouhá léta, navíc můžete vybrat něco, co ji skutečně zajímá. Nemusí přece jít jen o romantický příběh. Mohou to být tipy k pěstování kaktusů, recepty italské kuchyně apod. Zamyslete se, co ráda dělá.

  1. Nabídněte jí pomoc

Pomohla vám s něčím? Oplaťte jí to. Vezměte na sebe část její práce, pomozte jí poprat se s náročným úkolem, který dostala na starost.

  1. Uvařte jí tentokrát kávu vy

Chystá si každé ráno kávu? Připravte překvapení a uvařte ji dnes vy. Ať už ji má na stole, až dorazí do práce.

Způsobů, jak potěšit kolegyni, je spousta. Mnohé z nich vás ani nemusí nic stát. Měli byste se občas snažit dělat radost lidem kolem sebe i jen tak bez důvodů. Oni vám to totiž oplatí a svět je pak hned hezčí.