barbara-palvin-amazon-fashion-aw17-campaign-01Roztomilá a krásná modelka Barbara Palvin má na svém kontu další úspěch. Stala se totiž tváří módní značky Amazon Fashion a objevila se tak v nejnovější podzimní/zimní kampani, která přináší originální střihy, látky a nápaditost.
Kampaň vznikla v European Fashion Photography studiu v Londýně, Palvin spolupracovala s fotografem Cassem Birdem a s módní editorkou magazínu i-D Julii Sarr-Jamois. Modelka si údajně na focení kampaně mohla vybrat takové kousky, které se líbí jí samotné, což na kvalitě fotografií ještě přidalo. Barbaba zvolila například zelenou bomber jacket, vínové zvonáče nebo šedou delší mikinu, která evokuje pohodlí a stylovost.

„Barbara se pro naší kampan „Dont look like me, look like you“ skvěle hodí. Má v sobě spoustu energie a mladistvosti, která naši kampaň dokonale rozzářila, stejně tak video,“ uvedla Juliet Warkentin – marketingová ředitelka Amazon Fashion.

Jak už zde tedy bylo řečeno, kampaň nese název v překldu „Nesnaž se vypadat jako já, ale jako ty“, čímž se snaží zákazníky nakupovat podle svého stylu, nikoliv podle stylu toho, co nosí ostatní. Spolupráce s touto značkou potěšilo i samotnou modelku: „Jsem velmi ráda, že mohu s Amazon Fashion pracovat.  Myslím si, že záměr této kampaně je velmi důelžitý, je to o tom se nebát se umět vyjádřit, mít svůj vlastní styl, být jiný  – a to vše vyjádřit díky módě. Velmi mě těší být toho součástí,“ prozradila Palvin.

barbara-palvin-amazon-fashion-aw17-campaign-02

barbara-palvin-amazon-fashion-aw17-campaign-03