d-splash-image-1Na přehlídku světoznámé značky spodního prádla Victoria´s Secret se chce dostat snad každá modelka. Jen některé však mají to štěstí a jsou vybráni odbornou partou organizátorů, kteří si při takovém výběru dávají pečlivě záležet.
Letos se na přehlídce objeví například vycházející hvězda Kendall Jenner, která na této přehlídce zazářila i minulý rok, čímž se dost možná strhla ze strany fanoušků nevole – Kendall si údajně tento post nezaslouží, jelikož ostatní modelky musí tvrdě dřít, aby se na takovou přehlídku vůbec dostali. Kendall tento post získala jen díky svému slavnému jménu. Na přehlídce konající se v Paříži se Kendall uvidí také se svojí nejlepší kamarádkou Gigi Hadid a její sestrou Bellou Hadid. Tentokrát nebude chybět ale ani Karlie Kloss, která se minulý ročník na přehlídce vůbec neobjevila.

Nové tváře budou střídat samozřejmě ale i ty starší. Letos se přehlídka koná v obřím sále v Paříži. Údajně se má jednat o jednu z největších za své působení. Na přehlídce nebudou chybět ani Victoria´s Secret andílci, jako je Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill a úplně nové tváře. Letošní Fantasy Bra ponese černošská modelka Jasmine Tookes, která si na sebe obleče podprsenku se 450 diamantovými karáty. Podprsenka s názvem Bright Night Fantasy Bra celkově vyjde na 3 miliony amerických dolarů.

A co se hudebních hostů týče, letos můžeme na přehlídce vidět například Lady Gaga, Bruno Marse nebo zpěváka The Weekend.

Samotná přehlídka se bude vysílat 5. prosince na stanicích CBS.