Nemusíte být zrovna pár dní před sňatkem, abyste uvažovali o koupi manželské postele. Manželskou postel si rovněž nemusíte pořizovat jenom jednu za život. Pokud se vám původní nezdá extra kvalitní, protože byla pořizována v době, kdy jste neměli dostatek finančních prostředků, porozhlédněte se po nové podle svých představ.

manzelske postele
foto www.truhlarstvimicek.cz

Manželské postele i pro jedince

Nikde není psáno, že si manželskou postel musí pořizovat jenom páry. Postele letiště jsou oblíbené i u jednotlivců, protože není lepší pocit, než se v posteli pořádně rozvalit na různé strany. Navíc budete mít místo na spaní, pokud k vám dorazí návštěva.

Kam s postelí?

Manželské postele s úložným prostorem i bez se pochopitelně dávají nejčastěji do ložnic. Své místo najdou i na chalupách, chatách či v pokojích teenagerů. V případě, že máte problémy s dostatečným místem, existuje možnost výroby na zakázku. Sami si změříte svůj prostor a získáte menší nebo naopak větší rozměry pro manželskou postel. Atypické rozměry ve vysoké kvalitě lze očekávat i od truhlářství Miček.

postele s uloznym prostorem
foto www.truhlarstvimicek.cz

Manželská postel přímo do vašeho bytu

U postele je důležité brát v úvahu nejen rozměr, ale také design. Ne každý styl se hodí zrovna do vámi zařízené domácnosti. Naštěstí dnes není problém vybírat ze širokého sortimentu postelí. Různé druhy postelí vyrábí truhlářství Miček, které má momentálně v nabídce přes 141! typů postelí. Ještě stále váháte a ani desítky nabízených druhů vám nesednou? Můžete dodat fotografii své vysněné postele a bude pro vás vyrobena na zakázku. K výběru je i řada různých materiálů.

K oblíbeným patří zejména manželské postele masiv. Zhotovují se z kvalitního masivního dřeva, hlavně z buku, borovice a dubu. Oslní vás řemeslné zpracování a také snadná montáž postele. Kvalitní zpracování zajišťuje dlouhou životnost, což je u manželské postele extra důležité, protože se využívá prakticky denně. Ceny vyráběných postelí v truhlářství odpovídají kvalitě, modernímu designu a jsou v v eshopu, v porovnání s kamennými prodejnami, velice příznivé.