Ahoj holky. Jestli máte děti, tak je prosím mějte rády takové, jaké jsou. A nechtějte, aby byly takové, jaké byste chtěly, aby byly. Mějte krásný večer a noc. Vaše Andrejka

21 KOMENTÁŘE

 1. Andrejko, tohle je hluboká pravda, připojuji se k Tvojí výzvě. A platí to i dětech, které jsou „jiné“!!!

 2. Andrejko, kolik máš dětí?

  Jinak, tohle je opravdu „objevná“ pravda. Na to ještě nikdy nikdy nepřišel a nikdy nikdo nikde nic takového nenapsal. To jsi ZASE objevila Ameriku.

 3. Souhlasím se Světlanou. Samozřejmě, že to, co jsi napsala, je svatá pravda. Ale není to nic, na co bysme bez tebe Andrejko nepřišly. Myslím, že tohle ví i bez tebe každý člověk se zdravým rozumem.

 4. To je autobiografický sloupek. Moji rodiče jsou moc nešťastní z toho jaká jsem, že nejsem normální :(. Děti nemám.

 5. Ano, tu sebereflexi jsem tam videl i bez te poznamky v diskusi… Zase je pochop, oni premysli co udelali spatne, ze je postihlo neco takoveho. Mas sourozence?

 6. kazdopadne myslim ze mas zase spatny pristup – podle me si myslis ze se mas na celem svete nejhur…. uvedom si ze ty mas jeste pomerne stastny zivot – netrpis smrtelnou chorobou, mas co jist, mas kde bydlet, mas partnera…..

 7. mozna by stacilo prestat s tou sebelistosti a zmenit nahled na zivot a zvedomit si co vse mas a hned by te deprese pustili. Najit si praci na polovicni uvazek a prestat si stezovat ze si na to lina a ze se toho bojis.

 8. Andrejko (ale i ostatní), doporučuju Tennessee Williamse. Nejlépe pak Tramvaj do stanice touha (není to náhodou divnej překlad?..dle mého byla ta touha název přímo té tramvaje, ale nejsem v Aj dobrá).
  Ty jsi prostě taková Blanche a většina osazenstva zde je samej tupej Stanley.
  A pak se tu nabízí otázka, co z toho je vlastně lepší..

  Sestup Orfeův je vůbec nádhera. To jsem viděla i se Stašovou v divadle.

 9. Ještě k té tvé radoby básni včera..
  Nedávno jsem se také snažila něco vybásnit ( nepokládám se fakt za básníka, ale jednoho člověka jsem tak zmátla, že si myslel, že je to fakt od Erbena i když se to na něj pochopitelně ani vzdáleně nehrabe. A jsem zas zvědavá, který „děsně normální“ člověk mi zas z toho sestaví profil :D)
  blogdalsihonarcistnihoblba.blogspot.cz/2012/04/v-noci-temnu-hvezdy-sviti.html

 10. Docela se bavím představou, že by sem hodil neznámý Erben svůj Zlatý kolovrat a zdejší kapacity přes duševní choroby by mu napsaly, že je sadistický úchyl, patřící do sanatoria, kde si má ty své nechuťárny psát maximálně po zdi krví z nosu…

 11. Médea: Bav se čím chceš, sranda musí být. Ale i kdyby jsi se na hlavu postavila, Erben nedříme ani v jedné z vás. Lepší psané slovo lze najít ve stovkách z tisíců „blogísků“ všech puberťaček, které, fascinovány skutečností, že ta písmenka, která se naučily vyťukávat do klávesnice někdo čte, denně krmí internet.

 12. Médea a všechna Andrejčina alter ega: Co se takhle naučit přijímat kritiku, když už se cítíte být těmi spisovatelkami, novinářkami, básnířkami… (nehodící se škrtněte)?

 13. @svetlana: Nezer to tak, bav se tim, jako ostatni. Takhle se tu prezentujes ne jako devce nad veci, ale jako zapskla peetcha.

Comments are closed.