Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta vhodná pro všechny. Pokud se Vám nedaří zhubnout, udržet si váhu nebo trpíte nedostatkem energie, navštivte Svět zdraví − novou síť poraden v oblasti zdraví a úpravy váhy. Na základě výsledků osobní diagnostiky Vám zde poskytnou profesionální a zcela praktická doporučení sestavená přímo na tělo. www.svet-zdravi.cz

 Jezte jako nikdo jiný

Základní myšlenkou Světa zdraví je individuální přístup – každý z nás je jiný. Máme rozdílné genetické předpoklady, různé krevní skupiny, pH organismu, lišíme se věkem, pohlavím i svými návyky. Co pomáhá jednomu, může druhému uškodit. Ve Světě zdraví to vědí, a proto Vám pomohou najít ten správný klíč k vaší kondici, ztracenému elánu i celkové spokojenosti.

Interier_poradny_Sveta_zdravi-1

Komplexní Nutriční Typologie

Svět zdraví využívá unikátní systém – software Nutriční Typologie, který kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, ájurvédy (tradiční indické medicíny), metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Autorem Nutriční typologie je známý odborník na výživu RNDr. Petr Fořt, CSc. Program obsahuje více než 1700 diet a doporučení, ze kterých Vám ve Světě zdraví vyberou na základě výsledků osobní diagnostiky, vstupního dotazníku a biochemického vyšetření krve ty nejvhodnější. Získáte zcela individuální doporučení a jídelníček „ušitý na míru“.

Přirozené a trvalé zhubnutí

Dietní plán ve Světě zdraví vždy vzniká s ohledem na Váš konkrétní zdravotní stav, časové, rodinné i pracovní možnosti. Naučíte se hlídat si optimální váhu bez hladu, počítání kalorií a především bez obávaného jo-jo efektu. To vše v příjemném prostředí a s plně profesionálním přístupem.

Svět zdraví má v současné době 31 poboček po celé ČR a 11 na Slovensku. Jejich seznam naleznete na www.svet-zdravi.cz a www.svet-zdravia.sk

Nové ceny od dubna 2012

Vstupní diagnostika: 400 Kč

Základní tříměsíční program: 4 800 Kč

Základní půlroční program: 6 000 Kč (měsíc péče zdarma)

Základní ročního program: 8 400 Kč (3 měsíce péče zdarma)

Roční program (vč. 2x biochemického vyšetření krve): 9 400 Kč

Roční program (vč. 2x biochemického vyšetření krve a doplňků stravy pro nastartování programu): 12 400 Kč

Svět zdraví  to je:

 1.    UNIKÁTNÍ DIAGNOSTIKA

Přístrojová diagnostika slouží k zjištění aktuálního stavu vašeho těla (váha, množství podkožního i viscerálního tuku, objem svalové hmoty, metabolický věk atd.). Společně s přeměřováním obvodů se provádí na začátku i v průběhu programu s cílem přehledně zaznamenávat Vaše úspěchy. Diagnostikované hodnoty a vaše odpovědi ve vstupním dotazníku zpracovává speciálně vyvinutý software. Jeho výsledky slouží jako podklad pro sestavení individuálního plánu stravování. U ročního programu je součástí diagnostiky i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein atd.). Veškerá diagnostika probíhá na přístrojích certifikovaných pro použití ve zdravotnictví.

2.    ODBORNÁ PÉČE

Už vstupní rozhovor se specialistou na výživové poradenství Vám pomůže odhalit nedostatky a chyby v současném stravování. Důležitou součástí změny životního stylu jsou však i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí.

3.    INDIVIDUÁLNÍ PLÁN

Na základě výsledků osobní diagnostiky získáte konkrétní rady a doporučení vedoucí ke zlepšení Vaší tělesné kondice a snížení váhy. Individuální dietní plán obsahuje kromě vzorového jídelníčku a doporučených potravinových doplňků také výpis potravin, které Vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodávají Vám energii, stejně jako ty, které naopak Vašemu tělu nesvědčí.  Plán „ušitý na míru“není obtížné dodržovat.

logo_Svet_Zdravi_RGB_MR_GREEN

Svět zdraví  doporučují přední odborníci

RNDr. Petr Fořt, Csc., autor 20 knih o výživě, kterého můžete znát z TV (pořad Pod pokličkou, ČT1)

„Komplexní Nutriční typologie je výsledkem mého dvacetiletého studia, ověřovaného praxí a představuje ucelený systém pro výživu každého člověka. Umožní Vám najít způsob stravování, který je pro Vás nejvhodnější. Díky tomu si budete moci jednoduše hlídat optimální váhu, budete plni vitality a energie.“

MUDr. René Vlasák, přednosta kliniky Centra preventivní péče – Spot v médiích – 8. 11. 2011 – Český rozhlas Radiožurnál

„Tak jako každý má jiný otisk prstu, není důvod, proč bychom měli mít stejný metabolismus. Zdá se, že Nutriční typologie  je ten podstatný směr, kudy se bude redukce váhy ubírat.“

1 komentář

Comments are closed.