(tento článek je placená inzerce)

Baví Vás vyrábět, tvořit, pletete, háčkujete, či malujete? Prodávejte své výtvory na serveru www.mijashop.cz. Nový internetový obchod, respektive inzertní server Vám nabízí zprostředkování prodeje Vašich výrobků. Stačí se pouze zaregistrovat a vložit své výtvory do příjemného prostředí eshopu. Máte k dispozici mnoho kategorií.

Poslední dobou je trh přesycen nabídkami různých obchodních řetězců, a tak mi příjde, že všichni mají doma stejný nábytek, ozdoby i dekorace. Proto si myslím, že ručně dělané výrobky mají velkou budoucnost, lidé se vrací ke starým zvykům a ke kvalitě ručně dělaných věcí.

www.Mijashop.cz nabízí snadnou možnost výdělku, za umístění vašeho produktu neplatíte vůbec nic. Za zkoušku nic nedáte – pouze vyfotíte svůj výrobek, nastavíte cenu a můžete začít prodávat.

Tento internetový obchod/inzertní server se rozhodla udělat jistá paní Michalcová, která se již delší dobu věnuje pletení z papíru, jenže proč se nepodělit o své výrobky i s někým jiným. „Je škoda vytvářet a skladovat své výrobky doma v koutě, proto se jimi ráda podělím, taktéž chci nabídnout tuto možnost i jiným kreativním lidem, kteří něco vytváří“ uvedla majitelka serveru.

Tak ukažte všem, jak jste kreativní. www.mijashop.cz