Nadměrné pocení a zápach se týká mnoha lidí, kterým často nepomáhají ani deodoranty. Důvodem je jednoduchá skutečnost, že někteří lidé mají více vyvinuté potní žlázy, které zkrátka vylučují větší množství potu. Jak se spolehlivě vypořádat s nadměrným zápachem? Jako elegantní řešení pocení a zápachu se nabízí použití oblečení z bambusu, které má antibakteriální a termoregulační vlastnosti a výrazně snižuje projevy pocení.

bambus

Bambusové vlákno spolehlivě zabrání zápachu

Antialergení, antibakteriální a antimykotické vlastnosti bambusového vlákna spolehlivě zabraňují zápachu. Oblečení z bambusu je velkým vysvobozením pro všechny lidi trpící nadměrnou potivostí.

Bambusové tričko pod košili

Velice dobré ohlasy mají zákazníci na bambusová trička, která nosí do práce pod košilí z důvodu omezení pocení. Tato trička jsou díky svým vlastnostem velice příjemná, a navíc značně praktická. Díky jejich spolehlivému vstřebávání vlhkosti nevznikají na košilích propocené fleky.

Příjemné a hygienické spodní prádlo

Díky své jemnosti a pružnosti je bambusové spodní prádlo vhodné na sport i denní nošení. Prádlo z bambusu je navíc velice hygienické a prodyšné. Bambusové boxerky pro muže jsou k dostání v širokém rozsahu velikostí a u mužů se těší velké oblibě. Ženy si mohou vybírat elegantní bambusové kalhotky z mnoha typů a vzorů.

bambusové kalhotky

Jak se zbavit zápachu nohou?

Dalším často řešeným tématem je zápach nohou. Existují různé spreje do bot, které však nejsou vždy stoprocentně účinné. Lidé trpící zápachem nohou mnohdy žijí ve zbytečném stresu, protože neumí svůj problém řešit, a kvůli tomu se cítí špatně například při návštěvách. Naštěstí existuje jednoduchý způsob jak se zápachu nohou zbavit. Tím kouzelným předmětem jsou bambusové ponožky, které zabraňují množení bakterií, a tudíž dochází k omezení zápachu.

Nakupovat můžete na oblecbambus.cz