A je to konečně tu. Reality hvězda Kim Kardashian a Kanye West se dočkali syna. Dali mu jméno Saint a je plný zdraví.Chlapec se narodil bez komplikací a hned po jeho narození hvězdný pár veselou novinku sdílel na sociální síti: Kanye a já jsme přivítali na svět chlapce,“ napsala Kim nadšeně.

Kromě toho Kim nezapomněla ani svůj účet na Twitteru, kam novinku též okamžitě sdílela: „Je tu!“

Chlapečka pojmenovali Saint a to údajně proto, že tak chtěli vyjádřit, jak moc je pro ně narození chlapce požehnáním. Doma na bratříčka čeká už dvouletá North a stejně jako ona, také Saint se narodil předčasně, doktořit totiž Kim dávali termín na Štědrý den – 25. prosince.

Kim o pořízení malého sourozence malé North mluvil takřka ihned poté, co se North narodila. Kim se však jednu dobu nechala slyšet, že teď nějakou dobu nechce být těhotná, dokonce považovala své těhotenství za jeden z nejméně hezkých zážitků vůbec. Během těhotenství měla Kim řadu komplikací, avšak druhé těhotenství s malý Saintem ji naštěstí tolik trápení nezpůsobilo.

Nyní se známý rapper a Kim mohou radost z nového přírůstku a klidně už začít přemýšlet o dalším. Alespoň budou mít chůvy, co hlídat.

Photosource: celebrity-gossip.net