V poslední době vám připadá, že „nohama na zemi“ prostě muže nenajdete? Rozhodnete se tak pro internetovou seznamku? Pokud ano, řekneme vám, co se na svůj profil vyplatí psát a co naopak ne – nechcete přece vyplašit své obdivovatele ještě před tím, než vás vůbec poznají, že?

Tomuhle se vyhněte:

Existují nejčastější věty, které si ženy na profil napíšou  a které zároveň tak odradí muže od toho, aby se ozvali.

Jestliže sebe na profilu hned popíšete jako ženu, která stojí nohama pevně na zemi, může to působit sice neškodně, ale nakonec to nebude vytvářet ten správný dojem, který chcete. Na muže to působí tak, že nejste dostatečně kreativní a že se o nic nezajímáte. A stejně tak dokáže muže zmást věta typu „nemůžu uvěřit, že tohle dělám,“ takže jestliže ji na svém profilu máte napsanou, raději ji smažte, protože jediné, co o vás značí, je nejistota. Jestliže si tedy pár chvil po založení profilu na seznamce napíšete takovou větu, která dává jasně najevo, že vám je trapné být online, jak si myslíte, že na to budou reagovat případní zájemci?

Jestliže na svůj profil napíšete úvodní věty o vás, typu „mám svůj životní plán“, může se vám sice zdát, že budete působit jako spořádaná žena se skvělým cílem, ale na muže tento fakt působí spíše jako neochota přizpůsobit se změnám či být flexibilní ve vztahu. Otevřenost je proto klíčová.

Tohle udělejte:

Kromě věcí, které byste si na profil psát neměla, samozřejmě také existují naopak ty, které byste si psát měla. Jaké to jsou?

Buďte hrdá na to, na co jste dokázala, takže jestliže zrovna dostanete magisterský titul nebo jakýkoliv jiný, klidně se s takovou informací na svém profilu svěřte, protože budete působit inteligentně a úspěšně. Kromě toho vám to pomůže přilákat podobně smýšlející jedince.

Máte psa? Pro vás líp. Klidně si na svůj profil napište, že milujete dlouhé běhy a procházky s vaším zvířecím miláčkem. Muž, který bude koukat na váš profil si o vás pomyslí, že jste fit a máte ráda zvířata – a to je pro vás skoro vítězná! Domácí mazlíčci mohou ve vašem milostném životě hrát velkou roli a kromě toho soucit pro zvíře je také znamením toho, že dokážete mít soucit i pro někoho jiného.

Děláte ale například ráda také nějaké dobrovolné činnosti? Pokud ano, napište to. Ukážete tak, že máte dobré srdce a ochotu komunikovat. Navíc dáte najevo, že se věnujete kromě své kariéry také nečemu jinému a jste ráda ve společnosti.