Pokud jste se rozhodli pro online seznamování, udělali jste rozhodně dobře, obzvlášť v situaci s covid-19. Kterou osudovou seznamku ale vyzkoušet jako první a kterým se raději vyhnout? Nás velice zaujala seznamka randino.cz a k tomu vám poradíme, jak si dát pozor na weby, které se tváří jako seznamky, ale rozhodně se jim vyhněte.

TIP: Jak poznat web, který neslouží seznamování?

Začneme od konce. Pokud hledáte seznamku ve vyhledávačích a nejdete na nějakou konkrétní na základě doporučení, určitě buďte opatrní. Většinou na každé solidní české seznamce můžete vidět reálné uživatele seznamky bez podmínky registrace. Také se vždy podívejte do kontaktů na provozovatele, který by měl být ideálně český, pokud se nejedná o celosvětové sociální sítě. Pokud se rozhodnete použít jakýchkoliv placených služeb, a to nejen na seznamce, podívejte se vždy do obchodních podmínek. Pozor také na porovnávače seznamek, kde se může stát, že i když doporučují nějakou seznamku, tak nezmíní, že je placená a tak podobně.

Prohlédněte si uživatele seznamky bez registrace

Na seznamce randino.cz je to velice snadné a fér. Můžete si zde prohlížet uživatele podle svých preferencí, aniž by vás kdokoliv a jakkoliv nutil do registrace. Ta je nutná až ve chvíli, když už byste chtěli někomu psát, což je pochopitelné. Do té doby ale můžete vyhlížet ten pravý protějšek podle vás. No a až se zaregistrujete a seznámíte, není nic jednoduššího než svůj seznamovací profil skrýt, kdyby byl náhodou ještě do budoucna potřeba, nebo můžete celý účet sami velice snadno zrušit. A tak by to mělo být všude – nejen na seznamkách a nejen na randino.cz.

Vytvořte si atraktivní seznamovací profil během chvíle

Chcete své šance na seznámení zvýšit a třeba se naopak nechat někým objevit? Pak doporučujeme registraci a vytvoření atraktivního seznamovacího profilu, jehož součástí je i seznamovací inzerát. Jak udělat atraktivní profil? Vyplňte všechny údaje pravdivě, v seznamovacím inzerátu se trochu víc rozepište o sobě i o tom, co hledáte. Zkuste se vyhnout gramatickým chybám a překlepům. Určitě přidejte také alespoň jednu aktuální fotku, protože profily bez fotky jsou mnohem méně úspěšné.

Pohodlná komunikace, domlouváme si rande online

Pokud už vás na on-line seznamce randino.cz někdo zaujme, pak na nic nečekejte a takového uživatele oslovte. Nejste tady totiž sami a konkurence je i tady velká. Způsob konverzací je zde velice hezký, přehledný a připomíná spíš chat. Nezapomeňte opět na určitá pravidla a rozhodně nepište do zprávy pouhý pozdrav nebo nějaké smajlíky. Napište rovnou něco o sobě, proč vás dotyčný zaujal a tak dále. Pokud si padnete do oka a přeskočí první jiskra, není nic jednoduššího než si třeba vyměnit telefony, zavolat si a pokud i nadále vše funguje, tak si prostě domluvit první rande.