Čtete-li tento článek, nejspíše se k chystáte k velkému životnímu kroku – zařizování bytu. Ať už na astrologii věříte nebo ne, zkuste si přečíst pár tipů, na co by si berani a býci měli dát pozor, aby se jim ve svém novém bytečku žilo pohodlně a lépe.

Dozvíte se, jaké barvy se hodí právě k vašemu znamení a další zajímavé informace. Ať se už rozhodnete řídit se tímto „výkladem“ nebo ne, určitě se budete moci nechat alespoň inspirovat. A kdo ví, třeba je to opravdu to pravé ořechové pro vás.


Beran a jeho lenoška (21.3. – 20.4.)

Beran je ohnivý živel. Miluje přímost a akci, a tak potřebuje mít okolo sebe věcičky, které mu budou onu „akčnost“ připomínat. Berani by měli volit červenou barvu. Budou-li mít okolo sebe i jiné pastelové barvičky, budou se cítit jako ryba ve vodě. Beran by si měl zvolit hranatý nábytek a výrazný design.

Beran je typ člověka, kterému velmi záleží na tom, co si o něm myslí jeho přátelé a rodina. Jeho stěny by měly zdobit kvalitní avantgardní obrazy, které podtrhnou jeho charakter a které jeho přátelé ocení.

Přestože má beran rád aktivitu, velmi rád si také odpočine. Každý beran by měl mít ve svém hnízdečku lenošku, kde si může vychutnat odpoledního šlofíka.

Jelikož beran miluje změny, určitě bude svůj byt často „modernizovat“. Proto by měl beran při nakupování vybírat takový nábytek, ke kterému nebude problém dopasovat ostatní kusy.

Je třeba si také uvědomit, že berani reagují velmi citlivě na severní stranu. Pokud jste tedy beran s touto citlivostí, ložnice by neměla být směřována k severu. Pakliže se touto radou beran nebude řídit, může se stát, že se bude cítit často unavený.

Berani by také neměli zapomenout na vůni domova. Nakupte si hromadu vonných tyčinek a svíček. Vůně máty a citrusů- to je to pravé pro vás!

Býk v kuchyni (21.4. – 21.5.)

Býk stojí vždy pevně nohama na zemi. Má rád měkké tvary a pohodlí. Barva na stěně by měla mít teplé odstíny žluté a okru. Také v jantarových a hnědých odstínech se bude býk citit velmi dobře. A začnete-li kontrastovat s jasnou bílou barvou, rozhodně nic nepokazíte!

Býk nesnese kolem sebe nic jiného než opravdu kvalitní kus nábytku. Rozhodně ho neopijete nějakou levnou imitací kožené pohovky! Rozhodně by vás nijak nemělo překvapit, pokud by si býk vybral krásný starožitný kus nábytku a pečlivě ho naaranžoval. Jelikož býk miluje měkké a na dotek příjemné věci, určitě si vybere takovou sedačku, odkud se už nikdy nebude chtít hnout! Jelikož jsou býci skvělí kuchaři a rádi ochutnávají dobré pokrmy, určitě je vhodné se zaměřit na kuchyň. Býk se bude cítit velmi dobře ve výrazné kuchyni. Také koupelna by měla být v případě býka prostorná. Miluje totiž dlouhodobé lenošení ve vaně.

3 KOMENTÁŘE

  1. za Adélku-http://www.femina.cz/bydleni/bydleni-podle-zverokruhu/8081
    prostě je to tu jen převyprávěné…

Comments are closed.