Už máte nakoupené vánoční dárky? Jestli ještě ne, věřte, že byste se do toho měli pustit. Nejvhodnější doba pro nákup je pátek 11. 11. To je totiž den, kdy můžete extrémně ušetřit. Na Aliexpressu jsou slevy, a ještě dostanete 5 % z utracené částky zpět.

 plna-penezenka

Líbilo by se vám šetřit při nakupování? Pokud si myslíte, že je to nemožné, jste na omylu. Představte si, že když se zaregistrujete na cashback portálu, budete dostávat peníze za každý nákup v partnerském e-shopu!

Až 15 % z nákupu dostanete zpět

U nás je to možná nevídaná věc, ale například v USA a Velké Británii takhle běžně nakupuje asi 20 % obyvatelstva. Využívají cashback portály, díky nimž dostanou určitou část z utracené částky zpět. Jak je to možné?

Konkrétní e-shopy mají uzavřené partnerství s cashback portálem a jeho prostřednictvím vám věnují peníze. Jsou to částky, které by věnovaly na marketing – tohle je pro ně totiž taky určitá forma marketingu. Přinese jim to zisk.

V Česku je nejoblíbenějším cashback portálem Plná peněženka. Zaregistrovat se tam můžete i vy, okamžitě dostanete bonus 50 Kč a pak se vám budou přičítat procenta z nákupů v partnerských e-shopech, kterých jsou stovky. Plnou peněženku využívá zhruba 200 000 Čechů.

shop-window-1423991-639x823

Aliexpress Day nabízí další slevy k tomu

Jedním z e-shopů, s nimiž Plná peněženka spolupracuje, je také Aliexpress. A právě to je pro vás šance jak nakoupit vánoční dárky s extra slevou. V rámci Aliexpress Day, který se bude konat v pátek 11. 11., budou v tomto obchodě obrovské slevy až do výše 50 %.

Jestliže Plnou peněženku ještě nevyužíváte, běžte se tam registrovat, ať se v pátek můžete rovnou pustit do nákupů. Aliexpress funguje po celém světě a vzhledem ke slevám se dá v pátek očekávat extrémní zájem o módu, elektroniku, šperky, produkty do domácnosti a mnoho dalších výrobků. Aby na vás vůbec něco zbylo!