Jak ledabyle přesvědčit svého přítele, aby se oblékal lépe? Nesmí to být samozřejmě nápadné, jinak s ním nehnete. Osobní styl zkrátka a jasně pro některé muže nepřichází přirozeně a tak nějak vůbec v úvahu. A vůbec jim nevadí, že na sobě mají otrhané džíny a tenisky, které s nimi toho už tolik zažily.


Není na tom zase tak nic špatného, ale zřejmě v tom nebude u žen vysílat signál, že by po něm každá toužila. Přesto se i tento, nejméně nápadný muž, dokáže proměnit v parťáka, který bude vyzařovat sebedůvěru. Nemusíte mu nutně měnit celý šatník, stačí pár okázalých a neotřelých kousků.

Oblek na míru


I muž má své rizikové partie, nejen žena. I z toho důvodu je fajn, když si oblek nechá ušít krejčovskou rukou. Pomocí obleku, který mu padne jako ulitý, podtrhne své přednosti a naopak zakryje nedostatky. Takový oblek je vyhotoven přesně na jeho proporce.

Slim fit oblečení


Větší oblečení vystaví na odiv případné problémové oblasti. Vyzvěte tedy svého partnera, aby vyzkoušel slim fit oblečení, které klouže po těle. Nemluvíme tu o super hubených džínách, jen o něčem, co dobře zapadá do jeho velikosti a tvaru těla, zároveň je také pohodlné.
Námořnický svetr a bomber společně s úzkými nohavicemi džín z něj udělá fešáka.

Doplňky


Stačí pár jednoduchých doplňků a jeho skříň se může drasticky proměnit. Začněte s kravatou – nic příliš honosného nebo vzorkovaného. Místo toho se držte neutrálních látek, jako je šedá a modrá, které jdou sladit s řadou dalších barev. Klasickým materiálem jako je hedvábí se jen tak neopotřebí.


Další příslušenství? Pěkné hodinky!

I když žijeme ve věku chytrého telefonu a hodinky mizí v pozůstatcích minulosti – perfektní hodinky stále doplňují téměř jakýkoliv outfit, který si váš muž oblékne. Je zde spousta místa pro osobní styl.
Nezapomeňte také na boty. S oblekem vypadá dobře hnědá kůže a ležérnost. Od nevkusného muže tu před vámi teď stojí báječný partner pro smysl pro detail.