Cara-DelevingneModelka Cara Delevingne si do svého životopisu může konečně napsat kromě modelingu také jinou pracovní zkušenost. Stala se z ní totiž knižní autorka!

Kdo by to byl řekl, že se kontroverzní modelka, která často v kampaních připomínala spíše chlapce, rozhodne jít autorskou cestou. Vydala totiž svojí první knihu – novelu, kterou pojmenovala Mirror, Mirror. Cara tuto novinu oznámila sama na svém instagramovém profilu, kde sdílela fotografii sebe samé společně s úryvkem skriptu a popiskem: „Další moment, který musím sdílet! Ráda bych představila svou první novelu Mirror, Mirror, která vyjde už v říjnu! Moc se těším…Miluji charaktery, které představuje, za čím si stojí a co tento příběh reprezentuje.“

A o čem že kniha vlastně vypráví? Příběh plný zápletek vypráví o lidech jménem Red, Leo, Naima a Rose, kteří se snaží zjistit, kým doopravdy jsou, včetně zápletek ze školního prostředí a nechybí ani vztahové proplétačky. Ačkoliv se Cara nesnažila, aby se jednalo o děsivý příběh, Amazon doplňuje, že v novele nechybí ani tragické části – například, kdy Naima zemře za tragických okolností  a zanechá za sebou pouze jedno jediné slovo „sorry“. Ano, možná se skutečně bude jednat o teenage horror story. Kniha vyjde ve Velké Británii už 5. října a lze ji dokonce získat v předprodeji na Amazonu.