Každý týden nové vlasy, každý den nový účes, výrazné líčení, silná osobnost, skvělá zpěvačka a perfektní tanečnice – tak i tak by se dala charakterizovat světoznámá zpěvačka Lady Gaga, která má fanoušky po celém světě, avšak mnohé z nich nedávno zklamalo oznámení, že řada koncertů byla zrušena. Co se zpěvačce stalo?

Pokud by měli fanoušci někoho obvinit, může to být zranění, které se zpěvačce stalo už dříve. Jak se ale říká, některé věci se prostě nemají ignorovat, protože mohou zajít tak daleko, že se z toho stane i pohroma. To se nyní stalo i samotné zpěvačce, která se snažila veškeré ty bolesti nohou, které měla, řádně ignorovat, avšak jak se velmi brzy ukázalo, byla to chyba. Chronické bolesti se začaly zhoršovat a po jednom z koncertů zpěvačka zjistila, že už nemůže vůbec chodit. Zpěvačka tedy musela udělat to nejhorší, co připadá pro její fanoušky – zrušit následující koncerty. I sama zpěvačka však na svém Facebooku projevila obrovskou lítost:

„Modlila jsem se, aby se to zlepšilo. Bolesti jsem skrývala před mým personálem, protože jsem nechtěla zklamat své úžasné fanoušky,“ napsala Lady Gaga na FB dne 12. února a dodala, že se cítí zoufale a že je v rozpacích.
Co se dalších sociálních sítí týče, i ty nesou mnohá vysvětlení, co se se zpěvačkou vlastně děje. Například na jejím Twitteru se objevily zprávy, že 26 – letá hvězda má akutní zánět kloubů – známý pod názvem synovitida.

Zpěvačka dále požádala všechny své fanoušky, kteří jsou zklamaní, že ji neuvidí živě, aby jí odpustili.“Pro mě je nemožné si odpustit“.
Brzy však své příznivce ujistila, že se dostane brzy do formy. Co se koncertů týče, byly zrušeny minimálně 4 – dva v Chicagu, jeden v Detroitu a jeden v Hamiltonu, přičemž koncert v Ontariu je odložen až do odvolání.