Krásná a úspěšná herečka Jennifer Garner (39), která je známá především z filmů, jako je například Elektra, Přes noc třicítkou či Na sv. Valentýna, se nedávno vyzpovídala tisku nejen o svém soukromí, ale také o své minulosti a současné rodině.

Brunetka při nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o svém prvním manželství s hercem Scottem Foleyem (2000-2003), přičemž bylo vidět, že i tak nadané a krásné celebrity nemusí mít život úplně dokonalý.
„Scotta jsem si vzala ve svých dvaceti letech a s ním jsem zjistila, jak je rozvod zdrcující zážitek. Myslela jsem si, že se mě rozvod nikdy v životě nebude týkat. Měla jsem zlomené srdce když jsme se rozváděli, ale i přesto všechno jsem se z toho dostala. A i když jsem měla pohádkovou představu o své budoucnosti, rozvod mě nepřinutil k tomu, abych ztratila víru v to, že jednoho dne najdu někoho, s kým budu žít a vychovávat děti.“

A i přes těžké začátky, se Jennifer po dvou letech podařilo ulovit pořádného chlapa – herce a aktuálního manžela Bena Afflecka (vzali se 29.6.2005), se kterým má dvě dcery – Violet (nar. prosinec 2005) a Seraphinu (nar. leden 2009). Dobrou zprávou je, že se její rodina bude ještě více rozrůstat, protože je herečk opět těhotná. Bude to její třetí potomek, ačkoli Ben doufá, že bude mít syna, Jennifer touží po třetí holčičce, protože sama vyrůstala se dvěma sestrami. Podle informací magazínu Life & Style to bude prý chlapeček. Nechme se tedy překvapit!

Krom minulosti se Jennifer svěřila také o osobnosti svého manžela Bena.
„Ben není jen můj manžel, on mi pomáhá v každém směru. Je základ mého života a je to neuvěřitelně milující a velkorysý muž. Vždy jsem věděla, že bude skvělý táta a on je! Ale co mě na něm opravdu překvapuje, když se něco pokazí, že je mnohem klidnější než já.“