Znáte singles lidi, ale mingles? V podstatě je to „nadstavba“ singles života. V mingles životním stylu si užíváte svobodu plnými doušky a zároveň máte po boku někoho, kdo je vám blízký, prostě partnera. Někdo to označuje jako takový vztah nevztah. Jsou spolu a přesto sami, když chtějí. Vše záleží na domluvě a na společném uvážení.

Definice mingles

Základem tohoto stylu mingles je oddělená domácnost. Lidé spolu mají klasický vztah, tvoří pár, ale jsou na sobě finančně, časově i jinak nezávislí. I přesto jsou pár. Společně fungují jako klasický pár, mají jeden ve druhém jistotu, oporu, chodí spolu do společnosti, do kina, na svatby, rodinné oslavy. Veřejně se k sobě oba hlásí, mají spolu sexuální vztah, nehledají si partnery bokem, nestřídají známosti. Jsou v podstatě pár. To důležité však v jejich partnerství není.

Nedělí se společně o náklady. Nemají společnou domácnost. Nehandrkují se o peníze, kdo vydělává víc, kdo míň. Muži ženám nevyčítají, že si koupily už asi padesátou kabelku, kde jí budou jako nosit. Ženy zase mužům nevyčítají, že musí už zas jít na to pivo s kamarádem, že si koupili nové auto a podobně. Svůj čas mají jen a jen pro sebe a na společně strávených chvilkách se předem domlouvají.

Vše zalité sluncem?

Také si občas postesknete, v zápalu hádky nebo podobně, že by nebylo od věci mít svůj prostor a být sami? Mingles to neřeší, oni to mají. Bez zbytečných stresů, problémů, výčitek nebo hádek. Takhle popsáno to zní velmi jednoduše a ruku na srdce, kdo z nás by tohle občas nechtěl? Problémem je, když jeden z partnerů (častěji ženy) chtějí „něco víc“ vztah posunout, sestěhovat se, založit rodinu a podobně. Často dochází k hádkám, problémům a rozchodům.