Léto je v plném proudu a my rozhodně nechceme ztrácet čas. Jasně, klasické rande s panem Úžasným v podobě večeře při svíčkách má své kouzlo, to rozhodně nepopírám, ale proč být přízemní?! Je tolik míst, kde si můžete užít skvělé rande! A nemusíte být nutně v šatech! Navíc existují mnohem lepší způsoby, jak ho poznat!

Nabízíme pár tipů, kam můžete pozvat svého pana Vysněného a prověřit jeho charakter. A nejen charakter!

Probruslete se k jeho srdci!

Jak jsem již psala, večeře při svíčkách je fajn, ale my jsme aktivní holky. Samozřejmě, že večeří nepohrdneme a návštěvu kina si také užijeme, ale co takhle si společně zasportovat? Jak jinak zjistíte, jestli je váš miláček sprotovec od přírody nebo lenoch a pecivál?!  Vytáhněte svého přítele na brusle! Na in-linech tak dostanete skvělou příležitost ke sblížení. Pokud nemáte brusle, nic se neděje. Existují firmy, které vám brusle půjčí za celkem nízký poplatek. Stačí prohledat internet. Je váš idol nesmělý? Nevadí, právě na in-linech se můžete se svým přítelem sblížit. Přece by vás nenechal upadnout, když “omylem” zaškobrtnete přímo do jeho náruče.

Hvězdy a měsíc

Co říkáte na rande pod hvězdami v divoké přírodě a mimo město? Jen si to hezky představte. Už jste s ním byla na večeři, dokonce jste si už zabruslili, ale co dál? Chce se s vámi opět sejít a vy přemýšlíte, kde by se mělo další rande uskutečnit. Co takhle noc pod hvězdami? Sedněte na vlak nebo do auta a vyražte do kopců nebo k řece! Vemte s sebou do košíčku dobré víno, nějakou mlsku a na příhodném místečku, kde na vás bude svítit měsíček si užijte teplého večera. Společné pozorování hvězd – vždyť i staří básníci věděli, že to je ta pravá romantika! Milování pod hvězdami za svitu měsíce je přece tak nádherné!!!

Romantika na lodičce

Co rande na vodě?! Máte-li ráda pobyt v přírodě a chcete vědět, jestli je váš přítel na tom podobně, zarezervujte si lodičku a vyražte na vodu. Nemusíte nutně sjíždět ty nejstrašidelnější peřeje, stačí si vybrat klidný tok řeky, kde vás nebude nikdo rušit. Že nemáte loď? Nevadí! Půjčení kánoe stojí cca 300,- Kč a půjčovna vám ji ráno dopraví kam potřebujete a také si pro ni večer na smluvené místo přijede. Právě z řeky můžete vidět nádherná místa, která jinde neuvidíte!

Je krásné léto tak si dopřejte rande v přírodě! Do restaurace a kina můžete vyrazit, až se zase ochladí!