Jste zastánkyně toho, že určité pozice, které vás dokáží k orgasmu přivést ještě rychleji a snadněji prostě neexistují? Pokud ano, jste na omylu, protože právě správné sexuální polohy jsou klíčem k dokonalému orgasmu. Které to jsou?

  • Na pultu

Tato poloha bývá mezi ženy i muži velmi oblíbená. A v čem spočívá? Žena leží na zádech na pultu nebo stole, zatímco muž do ní proniká. Tento sex je hodně vášnivý. A jestliže máte na stole nebo na lince různé slánky, papíry do práce či jiné neuklizené věci, které můžete v průběhu sexu neomaleně shazovat, věřte, že váš sex tak bude ještě bouřlivější. Navíc právě díky této poloze se muž do vás dostane hlouběji a je dominantní. Vůbec nevadí, když se kolem vás bude povalovat spousta věcí nebo ještě vy dokonce nebudete ani úplně svlečení. Právě tyto věci dělají tento sex ještě žhavější! Není to nic o akrobacii ale o nápadu.

  • Motýl nebo misionář?

Tato poloha je úžasná. Žena leží na zádech, přičemž boky má na okraji postele, zatímco muž do ní ve stoje proniká. Ještě vzrušující je, pokud si ona umístí nohy na jeho ramena a boky nakloní mírně vzhůru. Pokud tak uděláte, muž je schopen do vás proniknout více hlouběji než normálně, čímž si vy můžete pojistit intenzivní orgasmus. A čím více bude partner narážet na vaši vaginální stěnu, tím větší je pavděpodobnost, že narazí i na bod G.

  • Nůžky

Tato poloha myslí především na rozkoš ženy. Umožňuje jí, aby kontrolovala nejen hloubku pronikání, ale také rychlost. Navíc, při této poloze si můžete úžasným způsobem pojistit stimulaci klitorisu. Muž leží rovně na zádech, žena si na něj podřepne a rozkročí – jednu nohu umístí na stranu jeho pasu a druhou nohou zůstává mezi jeho nohama. Tak může žena snadno najít ten správný způsob jak se uvnitř ní může partner pohybovat proti jeho stydké kosti. Ona je ta, která řídí tempo, hloubku a  a intenzitu. Tady si opravdu užijete !

  • Napínací kroužek

Tuto snadnou techniku může provádět sám sobě buď váš partner nebo ji můžete dělat vy. Víc to ale půjde tomu, který bude mít ruce blíž k zemi. Základem je vytvoření kroužku z palce a ukazováčku, který pak přiložíte na začátek penisu. Poté tlakem suňte prsty okolo penisu směrem dolů tak, aby se kůže na něm napnula. Penis má mnoho nervových zakončení a díky tomuto pohybu zvýšíte jeho citlivost, přičemž můžete zapříčinit i to, že muž vydrží déle. Takto při styku neustále stimulujte jeho penis a věřte, že zažije neuvěřitelný orgasmus!

  • Misionář trochu jinak

Jestliže dáváte přednost spíše stimulaci klitorisu během styku a chcete právě díky tomu dosáhnout úžasného a silného orgasmu, tato poloha je přesně pro vás. Začíná se v misionářské poloze. Jakmile muž do ženy pronikne hlouběji, dovolí ji tak, aby dala nohy k sobě a zároveň je umístila mezi ty jeho. On pak přesune svou váhu mírně dopředu tak, aby jeho penis vyvíjel více tlaku a tření na klitoris – a takto máte hned dvojitou rozkoš.