Klasické obřadní síně pomalu ustupují netradičním zážitkům. Vstříc vychází i Příbram, kde si mohou snoubenci užít svoji svatbu v podstatě kdekoliv a jakkoliv.

Výběr snubního prstenu

Snubní prsteny někomu mohou připadat jako věc, na které je zbytečné příliš dbát. Když je budete nosit na sobě, stejně si jich nikdo nebude všímat. To se ale pletete. Jejich výběr totiž patří mezi jednu z nejdůležitějších činností před samotnou svatbou. A to nejen z psychického, ale zejména estetického hlediska.

Jaké materiály nejčastěji tvoří základní stavební kámen pro snubní prsteny? Bílé zlato patří mezi často používané suroviny. Díky svému elegantnímu vzhledu ale své místo na výsluní pořád neztratilo ani zlato žluté. To má sice tendenci po čase zčernat, díky příměsi dalších kovů je ale možné tomuto jevu zabránit. Samotná konstrukce je pak doplněna o šperky a další ozdoby. Ve výlohách zlatnictví tak často uvidíte zásnubní prsten s perlou či diamantem. Záleží už jen na vás, jaký vzhled a materiály preferujete.

Kde uspořádat svatbu

Jakmile budete mít všechny potřebné věci vyřízeny, tak poté už zbývá jen vybrat místo, kde si nasadíte snubní prsteny. Příbram patří mezi oblíbené destinace pro stovky svatebčanů. Mnohdy si tu své ano řeknou i celebrity. Co je na tomto místě tak láká?

Mezi nejoblíbenější místa můžeme zařadit zámek Dobříš. Ten nabízí zájemcům svatbu na klíč, kterou jim vystrojí koordinátoři přesně podle přestav. Novomanželé navíc ve svatební den obdrží pamětní skleničky, které jim budou navěky připomínat jejich výročí.

Obliba tradičních obřadních síní začíná pomalu upadat. V Příbrami tak partneři mohou uzavřít manželský svazek například v areálu dolu Vojtěch, Kounicově vile i v helikoptéře. Místní matrika je zkrátka pružná a v rámci zákona je tak ochotná akceptovat v podstatě cokoliv. Důležitý je totiž zážitek, který si s sebou novomanželé ponesou do konce života…