Šaty dělají člověka, to je zkrátka fakt. Bohužel si to v dnešní době uvědomuje jenom málokdo. Lidé dnes mohou zaujmout právě tím, co mají na sobě, ale zaujmout s všedním outfitem, to nelze. A tak je dobré i sebevíc všední outfit vyšperkovat. Ptáte se, jak? Rozhodně tak, že vsadíte na šperky z klenotnictví v Ostravě nebo na další doplňky, které vyšperkují outfit opravdu k dokonalosti. To vám ostatně potvrdí nejeden módní kritik, který by hodnotil váš outfit.

Jak již bylo zmíněno, šaty dělají člověka, ale abyste při hodnocení od módních kritiků dostali deset bodů z deseti, musíte mít outfit vyšperkovaný opravdu k dokonalosti. A aby se tak stalo, je zapotřebí vsadit na doplňky. Jak jsme zmínili, vsadit lze především na šperky a na podobné maličkosti či detaily, které však dotváří dokonalý look.

Když šperky, tak jaké?

Jelikož jsme zmínili šperky, prozraďme si, na jaké konkrétní šperky vsadit. Je pravda, že zlaté šperky nejde srovnávat se stříbrnými, ale pokud bychom měli být konkrétní, řekli bychom, že se dnes vyplatí vsadit především na náušnice. Sice mají být součástí každé šperkovnice drobné, sotva viditelné náušnice, které se dobře kombinují hlavně s elegantními kousky oblečení, na druhou stranu se však vyplatí vsadit i na masivnější náušnice, ty jsou totiž dneska in.

Zejména jsou trendy visací náušnice, které jsou tvořeny imitacemi kamenů. Nemusíte se bát toho, že by byly příliš těžké. V obchodech se prodávají opravdu jenom imitace.

Jakými dalšími doplňky vyšperkovat outfit?

Samozřejmě k vyšperkování outfitu nedojde jenom díky šperkům. Doporučujeme vsadit i na jiné doplňky, jako jsou rukavice nebo šály v aktuálním zimním nečase. Velice trendy jsou čelenky, které však odsuzují většinou muži. Ženám však sluší a dodávají jím jakousi exotičnost.

Pokud bychom měli zmínit další doplňky, vhodné jsou i velké, masivní spony, které se nosily ve zlatých devadesátkách. Tento trend se zkrátka vrátil s tlustými gumičkami, jež držely ve vlasech jen těm ženám, které se pyšnily bujnou kšticí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here