V současné době jsou internetové televize velice důležité, a to hned z několika důvodů. V první řadě vás nadchne, že se jedná o elegantní řešení přechodu na DVB-T2. Pokud tedy nemáte televizor podporující daný formát digitálního vysílání a nechcete si kupovat ani set-top box, postačí vám internetová televize. V následujících řádcích vám prozradíme, jak funguje a na jakého poskytovatele se obrátit.

Jak už samotný název napovídá, jediné, co internetová televize, tedy zkráceně IPTV, potřebuje, je spolehlivé připojení k internetu. V daném segmentu působí spousta společností, a tak není lehké si vybrat, nicméně my vám představíme službu Spustit.cz, která je velice populární.

Spustit.cz vyzkoušíte zdarma

Čeká na vás více než sto televizních stanic, které můžete sledovat přes počítač, mobil, tablet, ale i televizor s funkcí Smart TV. Přehrajete si oblíbené pořady i pozpátku, přičemž archiv se zachovává po dobu třiceti dnů. Pokud tedy nestíháte sledovat různé pořady, žádný problém, zhlédnete je zpětně.

Vysvětlit všechny funkce, které TV online nabízí, je takřka nemožné, a proto vyzkoušejte Spustit.cz zdarma. Stačí se jen zaregistrovat, přičemž při registraci nezadáváte ani údaje z platební karty. V balíčku máte devět kanálů, z nichž pět je v HD kvalitě.

Placené balíčky na Spustit.cz

Jakmile se vám internetová televize zalíbí, vyberete si jeden z placených balíčků. Záleží na tom, co od internetové televize požadujete. V rámci základní nabídky máte 83 různých kanálů. Jestliže zvolíte balíček Standard, k základním programům se přidají ještě sportovní, filmové a dokumentární. Pro opravdu náročné jedince je připravena varianta Premium, což je maxi balíček se spoustou zábavy. Připlatit si můžete také balíček Sport či Relaxxx (romantika pro dospělé s erotickými kanály).