Ženy milují nakupování – to je snad všeobecně známý fakt. Každý měsíc hned po tom, co obdrží na účet výplatu, vyráží do víru velkoměsta a nakupují oblečení, boty i kabelky. Člověk by řekl, že ženy milují hlavně oblečení, ale jejich „úchylkou“ jsou právě boty a kabelky. Ty jsou však dražší, proto je nekupují co měsíc. Ovšem pokud můžou, ihned si po nich sáhnou! Otázkou však je, jaké kabelky a boty by žena neměla postrádat?

O botách si řekněme někdy jindy, nyní budou přednější kabelky. Kabelky jsou nepostradatelným doplňkem. Doplňují outfit – bez nich by byl outfit neúplný. V současné době se do módy dostaly hlavně batůžky, které si ženy naprosto zamilovaly a které začaly nosit častěji než klasické kabelky, ale při mnoha příležitostech se batohy nehodí, tudíž i kabelky přijdou vhod.

Otázkou tedy je, jaké kabelky nám nesmí doma chybět?

• Velká, prostorná kabelka

Pokud často chodíte na nákup nebo pokud si někdy potřebujete vzít do práce notebook, určitě oceníte velkou prostornou kabelku, do které se vleze všechno, co potřebujete. Velké prostorné kabelky nosí dívky do škol, protože se do nich vleze učení, pracující ženy si v nich nosí všechny patřičné dokumenty, bez kterých by byly v práci nahrané. Taková velká prostorná kabelka je vhodná i na delší výlety.

• Psaníčko

Jelikož se blíží plesová sezona, neměli byste postrádat psaníčko. Drobné psaní do ruky doplní každé šaty, každý elegantní kostýmek. Psaní je na plesy ideální – vždyť do něj dáte jenom to nejvíce potřebné, a sice mobilní telefon, klíče a pár drobných.

• Malá kabelka přes rameno

Pokud se vydáváte jenom na procházku nebo jedete na výlet, nepotřebujete si s sebou nosit hromadu věcí. Většinou s sebou nosíte jenom mobilní telefon, peněženku, klíče a nějaké drobnosti. Ty se vám s přehledem vejdou do malé kabelky přes rameno, které jsou dneska obzvlášť v módě. Moderní jsou hlavně černé kabelky s rudě červenými květy.