Během minulého týdne v úterý se konala akce – 50. výročí časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue, na které nesměly chybět ty nejznámější celebrity a modelky, jako je např. Heidi Klum, Kate Upton, Christie Brinkley nebo Marisa Miller, která se svěřila se svým novým cvičebním plánem, který je díky mateřství jiný.

Krásná a úspěšná topmodelka na akci překvapila vysoce štíhlou postavou, americkým úsměvem a sexy třpytivými zlatými šaty. Podle informací může za její štíhlou postavu nejen běhání okolo jejího 13 měsíčního synka Gavina Leeho, ale také nový cvičební plán, kterému se věnuje už od těhotenství. I přesto pro ni postava během těhotenství prý nebyla nejdůležitější: „Během těhotenství pro mě bylo opravdu moc důležité se nestresovat váhou. Jedla jsem zdravá jídla a cvičila jsem, to všechno pro mé dítě.“

Uvolněný a pohodový přístup ke štíhlé postavě pomohly slavné modelce získat až mateřské pudy, přičemž se Marisa začala více soustředit na své zdravé návyky, mezi které patří konzumace libových bílkovin a spousta zeleniny, který je doplněn lehkým cvičebním plánem.

„Můj manžel mi pořád říká, že jsem vypadala nejlépe, když jsem měla kila navíc!,“ prozradila modelka, která během těhotenství nabrala 14,5 kg.

„Během těhotenství jsem cvičila kardio a posledních pár let jsem se zaměřila na pilates a pracovala na formování postavy. Když máte dítě, je opravdu těžké cvičit tak, jak jste to dělali dřív, ale když mám čas, tak se snažím. Když to jde dobře, mohly by to být tři nebo čtyři dny v týdnu.“