Od oznámení rozvodu topmodelky Heidi Klum a zpěváka Seala již uběhlo několik týdnů, ale slavná dvojice i přesto nesundala své snubní prsteny. Znamená to snad, že má jeden z nejkrásnějších párů Hollywodu šanci dát se zase dohromady?

Krásná modelka a hudebník v nynější době žijí odděleně. Minulou sobotu se však zpěvák v Cannes zúčastnil jako host slavnostního předávání NJR Music Awards 2012, kde fotografům ale nemohlo uniknout, že na svém prsteníčku stále nosí snubní prsten.

Ve stejné době byla zase spatřena Heidi se svými dětmi v Los Anegeles a na její ruce se též pořád třpytil prsten, který se modelka nesnažila nijak skrývat.

O rozvodu Klum zarytě mlčí a neodpovídá ani na různé otázky novinářů, a to ať už se objeví kdekoliv na veřejnosti. Možná proto, že Seal je v tomto ohledu otevřenější. Před několika dny dokonce na paparazzi fotografy ukazoval úmyslně svůj prsten a tudíž tak vyvolal i spekulace, zda nebyl jejich rozvod jen pouhý podvrh. Navíc o své krásné choti neustále mluví jako o ženě, kterou miloval a také navždy milovat bude:  „Z celého svého srdce ji miluji. Ostatně, jak bych nemohl když jsem s tou osobou strávil osm let, “ přiznal zpěvák, který nevylučuje ani možnost, že by se s Heidi mohli dát opět dohromady: „Nikdy neříkejte nikdy. Nemohu hovořit za svoji ženu, ale ani tu nehodlám jen tak sedět a tvrdit vám, že jsme neměli problémy.“

Nošení zásnubního prstenu samozřejmě vyvolalo mnoho otázek, naštěstí patřily k takovým, na které se Seal též nebál odpovědět: „Nosím ho, protože tak dávám najevo, co pro mě znamená a co vyjadřuje – respekt, věrnost, krásné vzpomínky a čtyři krásné děti a samozřejmě Heidi. To všechno mi těchto osm let přineslo.“

Na konec tohoto slavného příběhu si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.