Nádherná modelka a herečka Emily Ratajkowski nedávno přiznala, že kvůli své dříve přícházející pubertě se styděla, což ji i dost sráželo sebevědomí. U ženy s takovým tělem si ale říkáte, je to vůbec možné?
Emily, která díky svému tělu vydělává obrovské peníze a objevila se v kampaních Marca Jacobse přiznala, že ačkoliv nyní své tělo vystavuje na obdiv, v dřívější době se jako dospívající žena spíše za své tělo styděla, a to proto, že u ní přišly změny z dívčího na ženské tělo daleko dříve.

„Začala jsem si uvědomovat, že mě lidé vnímají jinak, než ostatní, „ uvedla pro ES magazín. „Bylo to pro mě matoucí. V podstatě lidi nechápali, proč dívka jako jsem já, má tělo jako dospělá žena. Bylo toho ale daleko více. Kvůli tomu jsem se cítila nesvá. Dokonce mi přišlo, že chtějí, abych se za své tělo styděla.“

Krásná modelka však přiznává, že fakt, že může ukazovat své tělo a svou ženskost, ji nyní činí šťastnou, zároveň si však stojí za tím, že pořád se drží poněkud zkrátka – alespoň co se herectví týče.

„Je to zajímavý paradox. Pokud jste sexy herečka, je pro vás poměrně těžké dostat nějakou vážnou roli. Budou vám nabízet jen takové role, na které se vzhledově hodíte. Lidé jsou jako ovce a zastávají názor, že někteří se hodí jen na to, aby se ukazovali.“