Je to kluk!! Victoria´s Secret andílek a její snoubenec Hermann Nicoli se konečně dočkali a přívitali na svět svého prvního potomka, kterému dali velmi roztomilé a originální jméno.
Chlapeček se narodil dnes. Dostal jméno Anacã. Tuto novinku jako první do světa internetu vpustil modelčin kamarád, fotograf Jerome Duran. Na svém instagramu modelce popřál: The Most Beautiful Mama, Congrulations!! @angelcandices @hermannicoli Welcome Anacã!!! Already sooo much LOVE for you and the new family.“

Server E! News byl pak další na řadě, který uvedl, že modelka se konečně dočkala chlapce. Oproti jiným modelkám, se Candice nebála často ukazovat v požehnaném stavu téměř nahá a svůj stav často postovala na Instagramu. V květnu prostřednictvím instagramu dokonce prozradila i pohlaví očekávaného miminka. Jméno chlapce se zase svět dozvědel potom, co zveřejnila několik fotek ze své baby shower, která se nesla v duchu safari. U zdi, kde Candice stála bylo dokonce chlapcovo jméno napsáno modrým písmem. Všem už tedy muselo být jasné, že se jedná o chlapce, který se bude jmenovat právě Anacã (v překladu papoušek).

Kromě narození chlapce ještě Swanepoel čeká svatba. Nicoli modelku požádal o ruku před rokem v srpnu.

photosource: celebritybabies.people.com