Letošní 73. ročník předávání cen Golden Globes Awards se nesl opět ve velkém stylu. Zatímco jiné ročníky byly poměrně propadákové a objevovaly se na nich šaty, které nebyly zrovna pěknými kousky, letos se to krásou jen hemžilo.Událost se jako každý rok, konala v Beverhly Hills, zúčastnili se jí nejslavnější a nejtalentovanější hvězdy Hollywoodu. Předávalo se hned několik filmových ocenění, tak například půvabná herečka Jennifer Lawrence si domů odnesla ocenění Nejlepší herečka v komedii, a to díky svému nejnovějšími filmu Joy. Pánské zastoupení obsadil herec Leonardo DiCaprio, který se konečněl po letech dočkal globusu a odnesl si domů ocenění za nejlepšího herce, a to díky strhujícímu snímku The Revenant.

Mezi další výherce patřila překvapivě zpěvačka Lady Gaga, která obdržela ocenění Nejlepší herečka, díky roli v seriálu American Horror Story: Hotel. S prázdnou domů nepřišla ani Kate Winslet, jako nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli ve snímku Steve Jobs, Brie Larson zase byla nejlepší herečkou v dramatu, díky svému výkonu ve filmu „Room“ a opět mezi pány byl zase nejlepší Matt Damon, ten získal cenu nejlepší mužský herecký výkon ve snímku „Marťan“.

Na červeném koberci se procházeli ale i jiné celebrity, například modelka Rosie Huntington-Whiteley, Lily James, Alicia Vikander, Saoirse Ronan, Rooney Mara a mnoho mnoho dalších. Co se týče ale umu v oblékání, na události se objevilo hned několik hvězd, které svou róbou doslova brali dech – ať už Kate Bosworth nebo taková Lily James.

Photo source: Fashionmodeldirectory.com