Vylepšete si byt a pozvěte si odborníky!

Kategorie: Bydlení

5a535ab4c49a6466cfa1ed39469c7ce0Před tím než se vůbec do takového projektu pustíte, je dobré si dát ruku na srdce a zcela upřímně se sami sebe zeptat: „Jsem skutečně schopen/a tento projekt realizovat na vlastní pěst?“ Pokud váháte, raději zvolte námi doporučovanou alternativu v podobě bytového designéra, který vše udělá za vás. Vy se vyhnete problémům a výsledky obměny vaší domácnosti budou přesně tak, jak jste si je představovali! (Pokračování textu…)

Sdílet
Jak můžete obohatit svou rodinnou zahrádku?

Kategorie: Bydlení

6cdef5e169638784da9969e5f13a89e4A je tady jaro. Slunce začíná mít pořádnou sílu a zve nás k posezení s přáteli a rodinou. Při plánování zahradního posezení však již nelze počítat se stálým počasím. . Ona stačí lehká přeháňka nebo mírné, ale vytrvalé mžení a jsme nuceni všechno sbalit a schovat se dovnitř. (Pokračování textu…)

Sdílet
Vybírejte kvalitní povlečení

Kategorie: Bydlení

Lidé rádi nakupují levně, takže je zřejmé, že si u každého výrobku všímají především ceny. Podle tohoto parametru srovnávají zboží z různých obchodů. Vždy si však dejte pozor, abyste porovnávali stejně kvalitní produkty. To platí mimo jiné pro ložní prádlo. Podle čeho ho volíte vy? (Pokračování textu…)

Sdílet
Jak vybrat škrabadlo pro kočky? Máme pro vás praktické tipy!

Kategorie: Bydlení

Možná chystáte dárek nejenom blízké osoby kolem sebe, ale myslíte také na své zvířecí kamarády. Kočky jsou spolu se psy těmi nejoblíbenějšími. Pokud také jednu (či hned několik) koček máte doma, víte, jak úžasná stvoření to jsou. Jistě si zaslouží veškerou péči a jistě by také měli mít škrabadlo, které je pro ně zábavou, ale také způsobem, jak si oškrábat své drápky. (Pokračování textu…)

Sdílet
Než koupíte byt – co je dobré si rozmyslet?

Kategorie: Bydlení

rthrthJestliže se chystáte s rodinou do nového bytu, určitě je dobré si pak rozmyslet, jak správně finance investovat nebo například do jakého bytu má vůbec cenu investovat. To samé platí také pro lokalitu, která je též velmi důležitá. (Pokračování textu…)

Sdílet