Reklama

Zaujal Vás náš portál ? Chcete se zviditelnit na internetu a inzerovat v magazínu pro ženy na www.onlinezena.cz ? Je to velice snadné stačí nás kontaktovat na email info<zavinac>onlinezena.cz popřípadě kontaktního formuláře ZDE a domluvit se na reklamní pozici (viz. níže) či PR článku nebo dokonce i soutěži.

Bannerová reklama

reklamni plochy

PR (reklamní) článek

Reklamní článek bude zveřejněn na hlavní straně, jakožto hlavní článek, po 5 dnech se z hlavní strany portálu přesune do kategorie, kde zůstane, článek se neodstraňuje.

Cena za vložení PR článku = 600,- Kč.

Cena za sepsání PR článku = 400,- Kč.

Do článku je možno umístit 2 odkazy.

Při dodání vlastního článku musí být minimální délka 1,5NS nebo-li 2700 znaků

Články s erotickým obsahem je možno publikovat s příplatkem 50%

Sleva pro PR agentury dle dohody.

Soutěž

Při vyhlášení soutěže, se redakce stará o umístění soutěže na většině tuzemských soutěžních webů z toho vyplývá velká návštěvnost samotné soutěže a spousty soutěžících.

Zadavatel reklamy je povinen před zahájením reklamy odeslat výhru o kterou se bude soutěžit do redakce portálu OnlinZena.cz, poté se následující pondělí na týden soutěž zveřejní.

Poslání výhry výhercům a samozřejmě propagace soutěže na soutěžních webech zajišťuje na své náklady redakce portálu OnlineZena.cz

Cena za uveřejnění soutěže = 1.000,- Kč + samotné ceny.

Odkaz

Umístění zpětného odkazu na homepage včetně všech stránek = 300,- / měsíc

Umístění zpětného odkazu do kategorie včetně všech stránek = 200,- / měsíc

Garance maximálního počtu 5ti odkazů na homepage i kategorii

Podmínky inzerce

Provozovatel portálu www.onlinezena.cz si vyhrazuje právo odmítnout zadavatele inzerce, nebo soutěže, bez udání důvodu. Zadavatel reklamy, nebo soutěže, nesmí porušovat textem ani formou reklamy zákony České Republiky.

*Všechny uvedené ceny jsou bez DPH