Ponožky, které se neustálé válí po bytě, neumyté nádobí, zmocnění se ovladače a přepnutí televize z romantické komedie na nějaký zbytečný fotbalový zápas. Která žena by tohle neznala? Muži ženy zkrátka občas vytáčejí a neudělají s tím vůbec nic. Buď se s mužskými chybami a zlozvyky naučíte žít nebo muž půjde o dům dál. Můžeme vás uklidit, nejste jediná na světě!

Zlozvyky, které ženy vytáčí

I když si možná někdy, když se těch zlozvyků nahromadí hodně, říkáte si, že to přece není normální, jiní muži toto určitě nedělají, nemusíte mít obavy. Uklidníme vás, dělají. Spousta žen doma sbírá ponožky po bytě, sklápějí zvednuté prkýnko a podobně. Jaké zlozvyky ženy nejčastěji na mužích nemají rády?

Přepínání kanálů

Usadíte se u romantického filmu a najednou se to změní. Kdyby to muž přepnul jednou, dvakrát. Jenže on začne cvakat ovladačem několikrát za sebou, nenechá žádný program ani pár minut. Vytáčí vás to k šílenství?! Spoustě žen!

Neustálé zvednuté prkýnko

Je to přece tak jednoduché, sklopit záchodové prkýnko! Není to otázka několika minut, stačí sekunda a problém, který ženy často řeší, by vůbec neexistoval. Několikrát jste mužům vysvětlovali, aby to prkýnko už laskavě dávali dolů, ale oni pořád ne a ne.

Ponožky po celém bytě

Projdete bytem a nacházíte po cestě samé ponožky. Než dojdete z místnosti do místnosti, můžete si otevřít obchod s ponožkami. Nacházíte je nejen u postele, ale pod stolem v kuchyni, na pohovce a podobně. A kromě ponožek můžete „ulovit“ například také kalhoty, tričko, svetr, nebo mikinu. Oblečení a ponožky po celém domě je noční můra všech žen!

Nepořádek v koupelně

Jdete do sprchy po partnerovi a trávíte tak hodinu. Ne kvůli tomu, že vám to trvá, ale kvůli tomu, že za sebou zanechává svinčík. Neumyté umyvadlo plné vousů, chlupů, zbytku zubní pasty, mýdla a podobně.