Jakmile v ložnici nastane stereotyp, měla byste ho sama ve svém zájmu okamžitě rozbít. Stereotyp je někdy příjemný, ale pokud se dostane do postele, často se stává zabijákem milostného vztahu. Pokud toužíte vrátit do intimního života vášeň, touhu a vzrušení, zapřemýšlejte nad erotickými pomůckami. Bohužel, hračky pro dospělé nejsou nejlevnější záležitostí, ale my vám poradíme, jak při jejich nákupu ušetřit.

Jestliže se stydíte jít do kamenného sexshopu, není nic jednoduššího než usednout k počítači a vybrat si erotické hračky přes internet. Dokonce je koupíte levněji. Samozřejmě internetové ceny jsou samy od sebe nižší než v kamenných prodejnách, ale ještě navíc můžete ušetřit tím, pokud si najdete slevový kupón. Seženete například slevový kupón na Sexshop.cz, což je jeden z nejpopulárnějších online sexshopů u nás.

Na jaké slevy se můžete těšit?

Asi by se vám líbilo, kdybyste ke každému nákupu dostala například vibrátor zdarma, ale tak štědrý není snad žádný sexshop. Zobrazí se vám slevy na různé pomůcky a nástroje, a tak v akci koupíte vinylový vibrátor, stimulátor prostaty, ale i sexy kalhotky, v nichž se můžete promenádovat v ložnici před svým partnerem.

Vyměňte celou postel

Změňte ložnici od základů. Třeba vám to v posteli neklape, protože máte špatnou postel. Váš partner si možná představuje, jak jste v ní trávila chvíle s bývalým přítelem, a potom jsou jeho myšlenky úplně jinde, a tím pádem je pohlavnímu styku konec. Nabízí se vám i sleva na nábytek, a tak si kupte novou postel, matrace, klidně i další vybavení v podobě komody či skříně. Jestli využijete slevových kódů, ušetříte i několik tisíc korun, což se určitě vyplatí.

Udělejte tedy maximum pro to, abyste se opět oddávala sexu jako dřív. Vybudujte si nové hnízdečko lásky, v němž nebudou chybět ani erotické hračky.