Znáte to, jdete na první rande jste strašně nervozní a vlastně vůbec nevíte, co od toho můžete a nemůžete čekat. Je dobré se před prvním rande naučit a pamatovat si hned několik věcí, protože jedině tak se vyhnete nejen trapným momentům při prvním rande, ale také dalším zbytečným pokusům.
1) Sestavte si plán

Je poměrně přínosné mít dobrý plán, například kam půjdete. Je poměrně trapné s někým se sejít a pak se dvacet minut hádat o tom, kam vlastně půjdete. Kromě toho, vůbec nejhorší je, když pak muž dá vybrat vám a vy furt dokola říkáte „ne rozhodni to ty“. Skončíte tak, že budete chodit, dokud nenajdete místo, což, pardon, ale trapné je. První randě by mělo od začátku začínat dobře a tohle není dobrý začátek.

2) Mějte reálné představy

Většina lidí si od prvního rande slibuje opravdu hodně, prince na bílém koni, zamilované pohledy. Proto, buďte trochu realistické. Neprožívejte tolik a nevyvíjejte na sebe tlak v podobě myšlenek, jak to všechno má nebo bude vypadat. Uvažujte reálné, ne s růžovými brýlemi.

3) Choďte včas

Dobře, pokud je opravdu něco trapného, tak fakt, že přijdete na první rande pozdě. Nejen, že dáte najevo, že jste nedochvilné, ale budete sami více nervozní, stejně jako vás protějšek. Budete muset vymýšlet trapné výmluvy a omluvy. Snažte se tedy vždy, ale vždy přijít včas!!

4) Ptejte se, ale nevyslýchejte

Když už usednete ke stolu, můžete se začít ptát, ale rozhodně ne otázku za otázkou. Žádný muž nemá rád výslech, jednoduše se zeptejte, kde pracuje a přispějte i svým názorem na tuto práci nebo řekněte, kde pracujete vy. Muž nesmí mít pocit, jako by seděl na policejní stanici. Konverzace musí být nenásilná a plynulá. Klidně sem tam řekněte nějaký vtípek, něco, co prolomí ledy, oceníte to nejen vy, ale také on.

Photosource: Pinterest.com