Blíží se vánoční čas, který je spojený s obdarováváním milovaných osob. V dnešní době je výběr produktů pestrý jako malířova paleta, ale když dárek postrádá nápad, není to pravé ořechové. Naštěstí existují e-shopy, kde si můžete vytvořit tričko s vlastním potiskem.

Zvolit pravý dárek pod stromeček je pro mnoho lidí složité, ale trička s potiskem vám ušetří námahu. Potěší nejmenší členy rodiny, teenagery, ženy i muže všech kategorií. Dokonce se hodí pro kolegy v práci, věrné kamarády a sportovní týmy.

Jak na to?

Nejdříve si musíte najít spolehlivého výrobce, který vám vytvoří na míru tričko s vlastním potiskem. Zásadním požadavkem je taký dobrý nápad. Je jasné, že extra vtipné potisky se nehodí pro šéfa anebo prarodiče. Ledaže by měli nadstandardní smysl pro humor. V základním nastavení e-shopu si pak zvolíte druh oblečení. Někomu přijde vhod potisk trička, jiný dá přednost mikině, polokošili anebo dětskému body. Ve vyhledávači si určíte také druh materiálu, velikost, barvu a počet. Pro sportovní či rodinné účely budete potřebovat více kusů. Ať už si zvolíte bavlněnou mikinu či termotriko, budete spokojení.

Pro děti i dospělé

Originální trička s potiskem jsou super dárek pro muže, ženy i skupiny lidí. Pokud máte doma milovníka rybaření či fotbalu, vyberte mu vtipný motiv, který s jeho zálibou souvisí. Velmi populární jsou také trika pro páry, rodinné či sportovní sety. Skvělý nápad je darovat oblečení s potiskem pro rozlučku se svobodou. V dnešní době se musíte odreagovat od všudypřítomného stresu, proto se tričky s veselým motivem zavděčíte. Jestliže si nevíte s výběrem obrázku, textu či symbolu rady, můžete se inspirovat v galerii piktogramů e-shopu Dárečky od srdce. V internetovém obchodě najdete spoustu dalších tipů na dárky, které potěší nejen k Vánocům.