Víte o tom, že existuje novinka na trhu, která si rychle získala oblibu mnoha zákazníků? Co byste říkali na to, že by to ve vaší koupelně skutečně zářilo? Ne, nejsou to luxusní ručníky. Podívejte se na luxusní koupelnové předložky s krystaly Swarovski. 

Prémiová bavlna

V koupelně trávíme část dne, která je určující pro náš úspěch i relaxaci. Zatímco ráno si přejeme pohodlí a klidné probuzení, ve večerních hodinách si můžeme dopřát příjemný relax a zklidnění. Luxusní koupelnové předložky vyrobené z prémiové bavlny jsou jistotou, že vám bude od noh příjemně, a že zvolený materiál vydrží i větší zátěž. Česaná prémiová bavlna má totiž gramáž 940 gramů na metr čtvereční, jedná se tedy o skutečně luxusní materiál.

Nejen jako hotelový program

Novinku na trhu si oblíbili zejména majitelé luxusních hotelů, kde si přejí svým hostům nabízet vždy nejnovější a reprezentativní produkty. Uživatelé tohoto produktu také oceňují antibakteriální ochranu produktu MICROBAN. Hebký materiál je tak vhodný nejen do profesionálních provozoven, jako jsou hotely a wellness centra, ale také do domácností, kde si přejí mít kvalitní a prémiové produkty.

Třpyt je záruka stylu

Milujete luxusní materiály? Vyznáte se v bytovém designu? V tom případě je tato koupelnová předložka určena přímo pro vás. Luxusní produkt má totiž velmi originální zdobení. Na této koupelnové předložce se totiž třpytí krystaly Swarovski. Textilie je tedy nejen měkká, hebká a kvalitní, ale také velmi zajímavá na pohled. Konečně bude ve vaší koupelně přesně to, co jste si tak dlouho přáli. Kvalitní výrobek, který se bude třpytit. Která barevná varianta vás zaujme nejvíce?

Koupelnové předložky s krystaly Swarovski se tvoří v klasických rozměrech 50krát 90 centimetrů. Skvěle se tak budou vyjímat nejen v prostorné koupelně, ale také v mlém prostoru, kde dokonale zazáří. Osloví tento luxusní kousek i vás?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here