Znáte to, v práci není čas se pořádně najíst. Jedete v autě, nestíháte, jste v neustálém pohybu a už vám kručí v břiše. Jenže čím zahnat hlad? Než sáhnete po něčem nezdravém, co takhle raději vyzkoušet nějakou zdravější alternativu? Za nás je ideální volbou smoothie. Ale takové, které chutná, není příliš kalorické, a naopak je zdravé a s přidanou hodnotou energie KOMBE.

Kombinace zdraví, zajímavé chuti a designu

Vyzkoušejte úžasnou kombinaci zdraví, zajímavé chuti a obalu v moderním designu. Kromě vzhledu a chuti vás překvapí i nízký obsah kalorií. Díky obsahu Kombe je to speciální „kapsička“ pro dospělé z ovoce doplněného o ženšen. Ocení ji i vegani a vegetariáni. Smoothie neobsahuje laktózu, lepek a je bez přidaných barviv a aromat.

Rychlá svačinka, která vás okamžitě zasytí

Smoothie s ženšenem je zdravou a rychlou svačinkou, která vás okamžitě zasytí. Je ideální volbou nejen na cesty, ale i do školy a do práce. Dopřejte si na zahnání hladu něco chutného a dodejte vašemu tělu důležité vitamíny a vlákninu.

Lahodná chuť, kterou si zamilujete hned po prvním ochutnání

Dopřejte si mlsání bez výčitek. Vychutnejte si lahodnou chuť, kterou si zamilujete hned po prvním ochutnání. Chuť byla laděna více než rok, aby se nemuselo šetřit na složení. A právě proto je tento produkt prémiové kvality postaven na kombinaci manga, pomeranče, mandarinky, banánu a ananasu. Velkou výhodou je, že není doslazováno, sladká chuť je přirozeného původu díky ovoci.

Získejte více produktů za nižší cenu

Chcete si pochutnat na lahodné a zdravé svačince kdekoliv na cestách, nebo i doma či v práci? Produkt Kombe Smoothie lze objednat na e-shopu Kombe.cz nebo na e-shopu PureDistrict.cz. Využijte výhodné akce, a získejte více produktů za nižší cenu.