Rozlučka se svobodou, to je obvykle „jízda“, na kterou, když se vydaří, se pak vzpomíná ještě více než na samotnou svatbu. Jak si představujete tu svoji?

Stále více se i u nás inspirujeme tím, jak nám dámskou rozlučku se svobodou servírují zejména americké filmy. Družičky, které přináší drobné dárky, jasné označkování „budoucí nevěsty“ a samozřejmě pořádná, někdy i poněkud kontroverzní pařba. Jak se na rozlučku se svobodou připravit? Pořiďte si placky na rozlučku a označkujte se.

Placky vám na dámské rozlučce se svobodou nemohou chybět

Důležitou je zejména placka Budoucí nevěsta. I okolí musí být naprosto jasné, kvůli komu se paří. Ale ani tým nevěsty by neměl zůstat anonymní a každý by měl být označen hezkou plackou, která je navíc památkou na tuto akci.

5 tipů, jak má vypadat cool rozlučka se svobodou

Jděte si zazpívat

Že není karaoke zrovna to, čemu byste fandily? O to lépe. Čím ztřeštěnější nápad pro rozlučku se svobodou dostanete, tím bude nezapomenutelnější. Pánských striptýz je klišé, návštěva kasina nuda. Karaoke vás ale rozhodně pobaví.

Úniková hra

Pokud jste spíše menší skupinka kamarádek, skvělou zábavnou může být úniková hra. Organizátory najdete snad v každém větším městě. Hry jsou vhodné obvykle pro maximálně šest hráčů. Nezapomeňte si však dopředu prověřit, jestli je hra bezpečná.

Dopřejte si wellness víkend

Svatba je náročná akce. Dopřát si před ní wellness víkend může být velice příjemné. Optimálně si vyberte takový, kde mimo domov strávíte alespoň dvě noci. S bazénem, masážemi nebo dalšími beauty procedurami.

Degustační večer vína

Chcete si spíše s kamarádkami posedět? Zajděte si na degustační večer s kvalitním vínem a třeba i s autentickou kuchyní spojenou s oblastí, odkud degustovaná vína pochází. Kvalitních vinoték přibývá, a tak určitě nebude problém nějakou vhodnou s tímto programem najít.

Zajděte si na kurz vaření

S přibývajícím množstvím pořadů o vaření ubývá množství lidí, kteří umí vařit. A vstoupit jako nevěsta do manželství bez toho, abyste ovládala „kouzlo vařečky“, je pro vztah docela nebezpečné. Vždyť láska prochází žaludkem. A tak spojte příjemné s užitečným a zajděte si na zajímavý zážitkový kurz vaření. Nic není ztraceno, ani když vařit umíte. Objednejte se na kurz výroby sýrů nebo pečení chleba. Jen pozor na ochutnávání. Nezapomeňte, že se za pár dnů musíte vejít do svatebních šatů.