Maso, mléko, sýry, vejce, oleje a tuky, za zboží z těchto kategorií zaplatíme dnes výrazně více než před rokem. S ohledem na „škody“, které na farmářích napříč Evropou napáchalo letošní sucho lze očekávat, že v příštích měsících ceny těchto produktů dále porostou. Před námi jsou přitom měsíce, které představují zvýšenou zátěž pro domácí rozpočet. Platba kroužků pro děti, koupě nového oblečení na zimu, blížící se Vánoce, účty za ně šplhají i do desítek tisíc korun. Jak v této situaci uchránit peněženku před „kolapsem“? Řešení tu je…

Na účtech za potraviny můžete ušetřit až 80 % v případě, že je budete nakupovat v akčních nabídkách prodejců, jako jsou Kaufland (viz aktuální leták Kaufland), Tesco (viz aktuální leták Tesco), Albert apod. Tyto nabídky mají podobu časově omezených akcí na vybraný sortiment, rozhodující je tedy dozvědět se o takové nabídce včas. Aby pro Vás výhodné nákupy byly co nejpohodlnější, je tu pro Vás portál AkcniCeny.cz, který každý den aktualizuje přehled letákových akcí desítek prodejců působících po celé České republice. Akční nabídky na AkcniCeny.cz mají podobu jak náhledů na elektronické letáky, tak výpisů zlevněného zboží tříděného do tematických kategorií např., maso v akci, pivo v akci apod.

Sledování letákových akcí na AkcniCeny.cz má hned několik výhod:

  • cz sledují nabídky desítek prodejců napříč celou Českou republikou, pokud některý prodejce nabízí na různých pobočkách rozdílné akce, dozvíte se to
  • cz aktualizují přehled akčních nabídek denně, tj. o možnostech výhodné koupě víte včas
  • cz pro Vás sledují historický vývoj ceny, snadno si tedy porovnáte, jestli je aktuální akční nabídka skutečně výhodná.

Aby pro Vás výhodné nákupy byly maximálně pohodlné, AkcniCeny.cz pro Vás připravily funkci Srážce slev, která letákové akce prochází za Vás. Stačí pouze, když si do Strážce slev zadáte:

  • o jaký typ zboží či konkrétní produkt máte zájem
  • jestli máte nějakého preferovaného prodejce (např. Kaufland, Tesco)
  • jaká cena po slevě je pro Vás zajímavá
  • jak dlouho Strážce slev má akce hlídat

Následně, pokud některá z aktuálních nabídek splňuje Vaše zadání, funkce Vás o tom informuje e-mailem. Stejně jako v případě aktualizace přehledu letákových akcí, i kontrola nabídek Strážcem slev probíhá denně, tj. o akční nabídce se dozvíte včas.

Navštivte ještě dnes portál AkcniCeny.cz a začněte nakupovat výhodně – v akčních nabídkách. Odměnou Vám bude až 80% úspora za produkty z Vašeho nákupního seznamu, které dnes kupujete za „standardní“ ceny.