V poslední době jsem neměla vůbec na nic náladu. Dříve jsem ráda chodívala do společnosti, bavila se v klubu seniorů, který byl pro mě druhým domovem, a také jsem chodívala s manželem na túry do lesa. Manžela bohužel nyní trápí zdravotní problémy a já, jako bych s ním zestárla a to nejméně o deset let. Trávím totiž spoustu času doma a to sledováním televizních pořadů, které jsou mnohdy až příliš bezduché. Nedávno mi tak má kamarádka z klubu seniorů oznámila, že bych měla začít zase žít a nesedět pouze doma. Když jsem jí sdělila, že mám v poslední době časté migrény, nic mě nebaví a už vůbec nemám sílu na to, nějak se trmácet, vytáhla z kabelky cosi a řekla mi, „tady máš ode mě dárek, je to šungitová pyramida, která tě tvých problémů zbaví“. Nevěděla jsem, co si pod pojmem šungitová pyramida vůbec představit a tak jsem si od kamarádky vyslechla krátkou instruktáž a rozhodla se, že jí vyzkouším.

Negativní vlny nemají v mé domácnosti prostor

Šungitová pyramida má za úkol, odrážet negativní elektromagnetické vlny, které v domácnosti vypouští například televize, mikrovlnná trouba či počítač. Víte, co je nejhorší? Vůbec jsem o něčem podobném, neměla tušení. Díky mé kamarádce a její radě, ať si pyramidu umístit v obývacím pokoji k televizi, se již necítím tak slabě a dokonce i můj manžel opět doma vtipkuje a je vidět, že se má o poznání lépe, než tomu bylo doposud. Neváhala jsem tak a pořídila si ještě další dvě šungitové pyramidy, které jsem umístila do kuchyně a také do pokoje, kde vnuci často hrají hry na počítači, a cítíme se všichni plni energie.

Dárek pro mou dceru, který je k nezaplacení

Má dcera vychovává své dva syny po odchodu svého manžela, zcela sama. Často ke mně chodívá a stěžuje si na úmorné migrény a také nedostatek energie. Vím, že jí šungitová pyramida nezbaví veškerých starostí o domácnost a především dvě pubertální děti, nýbrž vím, že jí alespoň částečně uleví od bolestí hlavy a nechuti cokoliv dělat stejně tak, jako mě. Na Vánoce jsem jí tak dvě šungitové pyramidy rovněž pořídila. A výsledek? Nepřekvapil mě. Dcera se totiž cítí, o poznání lépe, za což může šungit. Pyramida tak nyní zdobí téměř každý pokoj v jejich bytě.