Rozhodli jste se pro stěhování do jiného města či vesnice? Říká se, že je lepší vyhořet, než se znovu balit v bodě A a v bodě B veškeré krabice zase otevírat. To, jestli to tak skutečně je, je velmi spekulativní. Co však není spekulativní je to, jak se budete ke stěhování stavět. Hvězdy totiž mají v tomto směru jasno. Pojďme si říct, jak se k novému životnímu kroku stavíte podle svého znamení zvěrokruhu.

Štíři nejsou organizovaní, Kozorozi považují stěhování za konec světa

Je velmi zajímavé sledovat, jak různá znamení zvěrokruhu různě přistupují právě ke stěhování. Například pro Štíry je stěhování velmi stresujícím obdobím, ale nedávají to na první dobrou znát. A to je do jisté míry šlechtí. Na druhou stranu se jejich stres projevuje na způsobu jejich balení. Balí hodně chaoticky, neinvestují čas do příprav a velmi často mají problém také s následným vybalováním, protože neví, co kde mají hledat. Navíc nemají rádi to, když se jim někdo „hrabe” v intimních věcech, a tak neradi svěřují své věci například stěhovací firmě.

Naopak Kozorozi jsou stěhovákům naklonění. Pro ně je totiž stěhování doslova noční můrou či koncem světa. Pokud to jde, tak Kozorozi zůstávají ve svém starém bytě. Ovšem pokud by se stěhovat nemuseli, nedělají to.

Vodnáři se stěhují kdykoliv a kamkoliv, Ryby se tomu raději vyhýbají

Narodili jste se ve znamení Vodnáře? Pak jistě přitakáte, když řekneme, že vám stěhování vůbec nedělá problém. Dokonce se velmi často stává, že se sbalíte prostě ze dne na den. Pokud vás napadne, že se vám v bytě už nelíbí, nedělá vám problém zavolat stěhováky a přestěhovat se kdykoliv a kamkoliv.

Ovšem ryby se do stěhování zrovna nevrhají. Důvodem není ani tak stres z nových prostorů, ale spíše pociťovaná zodpovědnost. Říkají si, že jsou zodpovědní za všechno a za všechny. Že se musí o ostatní postarat a že úspěšné stěhování leží jenom na jejich bedrech. Ale samozřejmě to tak není.