Dáváte přednost poznání před pobytem u moře? Patříte mezi zvídavé typy, které se rády seznamují s cizími zeměmi a kulturami? Láká vás navštěvování světoznámých památek? Pak budou poznávací zájezdy pro vás to pravé.

Vsaďte na dobré průvodce

V prvé řadě je nejdůležitější se rozhodnout, zda chcete cestovat na vlastní pěst, nebo dáte raději přednost cestovní kanceláři. Výhodou druhé varianty je bezstarostnost, neboť za vás agentura vše zařídí a zároveň naplánuje ty nejzajímavější trasy. Poznávací zájezdy Redok mají s cestováním dlouhodobé zkušenosti, proto se na ně můžete 100% spolehnout.

Cesta za dobrodružstvím

Preferujete radši evropské destinace, nebo vás lákají exotické dálky? Na našem kontinentu patří mezi nejvyhledávanější místa malebné Benátky s pověstným karnevalem, Budapešť s proslulými termálními lázněmi, romantická Paříž, Londýn s rozmarným počasím či Řím s bohatými dějinami.

Vůně exotiky

Mezi stálé favority cizokrajných zemí patří Srí Lanka, která má stále co nabídnout. Určitě nezapomeňte ochutnat vynikající čaj z místních plantáží. Poznávací zájezdy jsou též organizovány do oblastí Střední Ameriky, mezi něž patří kouzelná Kostarika. V asijských zemích jsou nejoblíbenějšími tajemný Nepál, pestrobarevná Čína a magické Bali.

Adventní čas je v kurzu

Před Vánocemi tradičně vedou poznávací zájezdy za adventními trhy. Ty nejhezčí naleznete v Drážďanech, Vídni, Salzburgu, Krakově a Wroclawi. Překrásný advent zažijete též u rakouských jezer, jejichž malebná městečka s kouzelnou atmosférou si zamilujete. Na silvestrovské oslavy vyrazte do Paříže, Milána nebo Říma.

Něco navíc

Dobrá cestovní kancelář vám na vašem zájezdu nabídne vždy něco navíc. Seznámí vás i s místy, které v běžném průvodci nenajdete. Díky tomu si odnesete skutečně nezapomenutelné zážitky.