Toužíte po krásné a pružné pleti bez chybičky? Chybí vašim vlasům lesk a vitalita? Trápí vás problémy s klouby nebo vaši kůži kazí celulitida? Možná je na čase vašemu tělu doplnit důležitý kolagen, který si s výše uvedenými problémy poradí. Vyzkoušejte drink Collavio, beauty nápoj vyrobený z mořského kolagenu, který prospěje nejenom vaší pleti.

Výhody kolagenového drinku

Pravidelné pití drinku Collavio přináší spoustu výhod. Oceníte u něj to, že je bioaktivní a zároveň se snadno vstřebává. Působí pozitivně nejenom na pokožku celého těla a obličeje, ale také na vlasy, nehty nebo klouby. Skvěle funguje i na celulitidu. Výsledkem je hydratovaná pokožka, zdravě vypadající vlasy a nehty.

Nejvhodnější řešení pro pleť v podobě kolagenu typu I.

A proč je tak úžasný právě mořský kolagen typu I.? Pro pleť je nejvhodnější hned z několika důvodů. Kolagen tohoto typu je klíčovým stavebním kamenem tvořícím až 80 % kolagenu v přední vrstvě pokožky. Zajišťuje jí potřebnou strukturu, pevnost a pružnost. A proto je součástí těch nejlepších produktů.

Spousta cenných živin v jednom nápoji

Objevte kouzlo lahodného nápoje blahodárně působícího na vaši krásu. V drinku Collavio se nachází spousta cenných živin. Předně obsahuje mořský kolagen, dále také kyselinu hyaluronovou, vitamín C a zinek. Tato kombinace má za výsledek skvělý efekt pro zdraví, krásu a vitalitu. Neobsahuje žádné konzervanty, hormony ani antibiotika a vyhovuje těm nepřísnějším potravinovým předpisům a normám.

Vyberte si tu pravou příchuť pro vás

Vybrat si můžete z příchuti citron nebo jahoda. U obou příchutí oceníte velice jemnou a příjemnou chuť, která není příliš sladká. Navíc také není z nápoje cítit nepříjemná rybina. Tento cennými látkami nadupaný drink si tak můžete vychutnat po všech stránkách, a navíc uděláte něco prospěšného pro vaše zdraví a krásu.