Granola patří mezi velice oblíbenou a zdravou snídani, jejíž příběh se začal psát již v 60. letech ve Spojených státech. Tehdy však ještě nešlo o úplně zdravou snídani, ale díky velké oblibě se její receptura neustále vylepšovala. Nejzdravější recepturu tak dnes můžete najít u maďarského výrobce Hester’s Life, jenž v rámci výroby používá pouze kvalitní suroviny.

Zdravá snídaně pro každého

Granolou se označuje zapečené müsli, které je obohacené o různé druhy ořechů, ovoce a další zdravé suroviny. Granola Hester’s Life je tak ideální snídaní pro každého, kdo touží po zdravé a chutné snídani. Vhodná je také pro vegetariány a vegany. Díky svému složení granola dodá tělu potřebný zdroj energie a udrží tělo v kondici. Navíc je to cenný zdroj vlákniny. Preventivně také působí proti kardiovaskulárnímu onemocnění.

Granola Hester’s Life navíc neobsahuje lepek, mléko, přidaný cukr ani sóju. Díky tomu je snídaně v podobě granoly vhodná i pro lidi s intolerancí laktózy a lidi s nesnášenlivostí na lepek (celiakií). Granola Hester’s Life najde uplatnění nejen jako snídaně, ale i jako vydatná odpolední svačina, jelikož si ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Vychutnat si ji navíc můžete v širokém spektru variant, jako je například kakaová, čokoládová či skořicová granola.

Ozvláštněte si snídani

Mezi skvělou a chutnou svačinu kromě granoly patří také proteinové FAST palačinky, které patří mezi výživné nízkokalorické palačinky. Obsahují přes 20g syrovátkových bílkovin na jednu porci a neobsahují žádný přidaný cukr. Z tohoto důvodu je oceňují zejména sportovci a lidé se zdravým životním stylem. Kromě složení také na nich oceníte rychlou a snadnou přípravu, která vám zabere jen pár minut. Směs stačí jen rozmíchat v mléce a vzniklé těsto dát na pánev.