Užitečné vánoční dárky jsou v kurzu. V dnešní době více než kdy jindy letí dárky pro zdraví. Pěkným vánočním dárkem jsou barevné respirátory.

Respirátory FFP2 se staly naprostou nezbytností pro každého z nás. Na trhu jich je již dostatek, přesto s nimi nemusíme být spokojeni a měli bychom si hlídat, jaké kupujeme. Respirátory je lepší vybírat české. Počítají s naší evropskou fyziognomií i velikostmi. Čínské respirátory na obličeji sedí výrazně hůř a s tím se pak snižuje ochrana, kterou poskytují. Správný respirátor musí splňovat normu FFP2 a tou musí být též označen. Dnes již není nutné kupovat alternativní čínskou normu.

Není respirátor jako respirátor

Ne ve všech respirátorech se vám bude stejně dobře dýchat. Přitom právě tento problém vede k tomu, že jej používáme méně, nebo se mu snažíme vyhnout zcela. Velice kvalitními jsou české respirátory FFP2 od GOOD MASK. Jde o respirátory nabízející vysokou a účinnou ochranu před kapénkami i prachem, včetně virů a bakterií. Vyrábí se kompletně v České republice, od materiálu až po výrobu samotných respirátorů. Díky dvěma filtračním vrstvám nabízí nadstandardní ochranu. Přesto však jde o respirátory maximálně prodyšné, ve kterých se skvěle dýchá. Proto se hodí i pro citlivou pokožku, které nezpůsobují akné ani nejsou příčinou jiných kožních neduhů. Rozšířená nosní výztuž je pak garancí, že české FFP2 respirátory GOOD MASK padnou perfektně skutečně na každý obličej. Prodává je Dialekarna.cz.

Jak vybrat respirátor jako dárek?

Dialekarna.cz nabízí kvalitní respirátory FFP2 v mnoha barvách. Pořídíte nejen bílý, černý nebo tělový, ale též červený, modrý, zelený, žlutý či růžový, některé barvy hned v několika odstínech. Zajímavým dárkem je mix deseti FFP2 respirátorů od GOOD MASK v pěti trendových barvách. Každá barva je tak v balíčku zastoupena dvakrát. Dokoupit si lze též sponu na redukci gumiček respirátorů, a to rovněž v několika barvách. Pokud se rozhodnete pro tyto dárky, můžete přidat i další užitečný dárek – testy na koronavirus. Dialekarna.cz je nabízí v několika provedeních.